Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a) 10h0j2d

3 participanți

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a)

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a) Empty [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a)

    Mesaj  Liana Joi Aug 04, 2011 6:27 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



    TRIPLE TALK PARTEA 3
    Personalitatea dulce si inteligenta!
    Maknae,echipa puternica din ZE:A!

    I:Ce fel de persoana este Minwoo?
    Dongjun:El este priceput in dans si caracterul lui de baiat este tipul B.El este membrul care are cel mai apropiat caracter cu mine.
    Hyungshik:Minwoo seamana cu Dongjun dar el este un pic mai calm si un baiat dragut in comparatie cu Dongjun.
    Donjun:Sunt dragut!(rade)

    Citat:
    Minwoo"Acesta este singurul lucru pe care vreau sa il spun"!!
    Minwoo:Pentru ca noi am dorit intotdeuna sa discutam orice sfat pentru a ne corecta unul pe celalalt inca de acum mult timp in urma,,nu mai exista nici o dispozitite rea de acum in colo,9 dintre noi ne intelegem foarte bine.
    Noi,9 barbati petrecem timpul impreuna,dar cred ca pana la aceasta zi l-am petrecut fara cearta.Acesta este lucrul pe care doresc sa il laud.De obicei,ne stabilim atentia unii pe ceilalti pentru a fi chiar mai buni.Pentru ca face mereu asa ceva,eu nu pot gasi nici o parte la voi pe care as vrea sa se schimbe!Sper ca vom ramane intotdeauna asa si niciodata sa nu ne schimbam!

    I:Ce fel de persoana este Hyungshik?
    Dongjuun:Nu pot intelege nimic altceva decat inaltimea imensa a lui Hyungshik.
    Minwoo:(rade).Hyungshik este foarte amabil,mereu el se gandeste ca un membru in varsta,cu siguranta.De asemenea in munca,el va fi serios,este un copil foarte harnic.
    Dongjun:Ahaha!Lucrul pe care l-am spus mai devreme a fost o gluma(rade).Initial este mai mare decat mine si eu sunt cel mai mic,dar eu simt ca personalitatea lui Hyungshik si farmecul lui prea seamana mai mult cu maknae decat mine.

    Citat:
    Hyungshik "Acesta este singurul lucru pe care vreau sa il spun"!
    Hyungshik:Ar fi bine daca Dongjun nu mi-ar lua farsele in serios.Cand ii fac o farsa,el ma contraataca in timp ce spunane "Vrei sa mori?"(plange)
    Dongjun:Ii iau glumele in serios(rade).
    Hyungshik:Dupa ce ii fac o farsa lui Dongjun,pana la urma ma simt vinovat si imi cer scuze:"Imi pare rau ti-am facut o farsa"...Se va repeta asa(rade)".

    I:Ce fel de persoana este Dongjun?
    Hyungshik:El are o personalitate barbateasca,oricum este puternic!
    De aceea,chiar daca este mai tanar decat mine,arata ca un frate mai mare.
    Minwoo:Asa este.Toata lumea stie ca Dongjun este mai barbatesc,este cel mai tanar dar dar se intelege bine cu cei mai mari,este viguros.
    Hyungshik:Si apoi,el are grija de membrii,el nu are farmec dar ,sa fiu sincer,stiu ca ocazonal el isi face griji pentru noi.Asa este caracterul lui!

    Citat:
    Dongjun"Acesta este singurul lucru pe care as vrea sa il spun"!
    Dongjun:Lucrurile pe care vreau sa le invat de la Minwoo si Hyungshik...arata foarte dragut!
    Eu sunt maknae dar sincer sunt puternic?(rade)
    Dar acestia 2 arata bine,dau o senzatie draguta,corect.De aceea,uneori,am renuntat la acest puncde a ma ridica in picioare ca si cel mai tanar membru dintre ei.
    Minwoo:Dongjun arata bine si el,stii?(rade)
    Dongjun(se inroseste)

    Sursa:
    Source: K-Rush Magazine Vol. 1, Summer 2011.
    Credit:Liana@EmpireRomania
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a)

    Mesaj  M.Junyoungro Joi Aug 04, 2011 7:49 pm

    asta-i tare

    Dongjuun:Nu pot intelege nimic altceva decat inaltimea imensa a lui Hyungshik.


    * da toti au grija de membri laughing
    SmHyungsik01
    SmHyungsik01
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 1660
    Varsta : 29
    Localizare : Neverland
    Data de inscriere : 06/07/2011
    Stare de spirit : H..H..Like always ^^

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a)

    Mesaj  SmHyungsik01 Joi Aug 04, 2011 7:53 pm

    haa haa love Ce'mi place ca trioul de maknaes se inteleg bine 🇲🇿 🇲🇿

    "Hyungshik:Ar fi bine daca Dongjun nu mi-ar lua farsele in serios.Cand ii fac o farsa,el ma contraataca in timp ce spunane "Vrei sa mori?"(plange)
    Dongjun:Ii iau glumele in serios(rade)."



    Hai mai DJ prea inserios iei si tu glumele haa haa haa

    Continut sponsorizat


    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview(partea a 3 a)

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 1:18 pm