Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a) 10h0j2d

3 participanți

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a)

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a) Empty [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a)

    Mesaj  Liana Joi Aug 04, 2011 5:39 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



    TRIPLE TALK PARTEA A 2 A
    Pilonii de sprijin ai lui ZE:A
    Protectie amabila(!?),echipa de centru!

    I:Impreasia ta ca frate a lui Junyoung?
    Heechul:Chiar si aparitia lui este cool...
    Taehun:El este calm...el arata ca un tata...
    Heechul:Da,el este barbatesc.

    I:Ce simtiti de obicei despre Junyoung?
    Heechul:Cred ca publicul a putut vedea ca este foarte barbatesc.El este o persoana care stie cand trebuie sa apara si cand nu trebuie!
    Taehun:Da.Tarziu,cand suntem doar noi,el va avea imaginea tatalui infricosator...Tipul acela de tata nu-si va arata propriile emotii in fata copiilor sai,corect?Fratele Junyoung este exact acest tip.E are grija de noi foarte mult dar nu-si arata sentimentele.(rade)
    Heechul:Noi toti il iubim pe fratele Junyoung foarte mult.
    Taehun:Da.Fratele Junyoung are un farmec natural de a conduce membrii exact ca un tata.
    Heechul:Asta e corect!Pentru ca el are farmec de lider,8 dn noi nu pot dispretui existenta lui.(rade)

    I:Care este impresia ta ca frate a lui Taehun?
    Heechul:Cand l-am intalnit prima data,am crezut ca el este foarte barbatesc dar...
    Junyoung:Asa e(rade).Taehun si eu am fost prieteni inca din liceu.L-am invitat pe Taehun sa lucreze impreuna cu mine.Cunoscandu-l putin cate putin...atmosfera s-a schimbat...el este o persoana amabila.


    I:Ce fel de persoana este Taehun?
    Junyoung:El este cel mai perseverent dintre cei 9,este foarte rabdator si modul in care crede este profund,are caracter maternal.
    Heechul:Da,este ca o mama(rade).Aparitia lui este barbateasca,dar diferit de asta,caracterul lui este delicat,este plin de atentie si are grija de oameni.
    Junyoung:Munca lui este foarte buna indiferent de ceea ce face si are perseverenta,are abilitatea sa convinga lumea,este o persoana amabila.
    Heechul:Nu e doar din punctul nostru de vedere ca si barbati,el are caracter feminin si gandeste ca o mama,eu cred ca este un prieten atent!L-am complementat prea mult huh!(rade)
    Taehun(se inroseste)

    I:Impresia ta ca frate a lui Heechul
    Junyoung:Pentru ca Heechul vine din Jeju,inca de la inceput el folosea dialectul sau.Caracterul lui este stralucitor si dupa ce a invatat sa se obinuiasca cu limba standard el poate vorbi foarte bine.
    Taehun:Caracterul lui Heechul este bland si viguros asa ca nu voi avea nevoie de timp sa ma imprietenesc cu el.
    Junyoung:Da,m-am imprietenit cu el in doar 1 zi.El are acest tip de farmec prietenos.

    I:Decalajul lui Heechul?
    Junyoung:Heechul are dubla personalitate(rade).Cand starea lui este buna el este foarte dragut,dar cand starea lui este rea,el va amesteca emotiile.Cand va intampina pe toata lumea cu auto-introducerea"Eu sunt Heechul tipul cel rau",el se va transforma intr-un tip arogant.
    Taehun:Daca te uiti la aspectul sau exterior,el pare foarte rece,nu?Dar adevarul este ca el nu e asa,eu cred ca este o persoana calda.
    Junyoung:Este adevarat.Straini poate nu vor simiti inima calda a lui Heechul la inceput.Poate ca din cauza aspectului sau pare asa.Dar o data ce il cunosti,el este o persoana precauta,intr-adevar un om pasiona!!


    Ultima editare efectuata de catre Liana in Vin Aug 05, 2011 8:42 pm, editata de 1 ori
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a)

    Mesaj  M.Junyoungro Joi Aug 04, 2011 11:33 am

    imaginea tatalui infricosator. taehun probabil vrei sa iei o bataie si nu stii de la cine blushing da nu-i nimic ma ofer eu batting eyelashes

    oppa nu va fi cum spune el(cred) laughing da totusi cum le tine morale cand se cearta aish naspa tongue this is my oppa love struck
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a)

    Mesaj  Liana Joi Aug 04, 2011 12:33 pm

    eeetena tu repede sa feeling beat up baiatul big grin
    ca sa vezi big grin :>:P:

    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a)

    Mesaj  M.Junyoungro Joi Aug 04, 2011 7:51 pm

    da normal cum sa se ia de oppa .da poate nu va fi asa laughing
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a)

    Mesaj  Liana Vin Aug 05, 2011 8:41 pm

    simplu si usor laughing laughing
    si eu care il vedeam pe taehun cel mai masculin (ca sa ii spun asa big grin ) dintre toti rolling on the floor
    si cand colo supriza:
    "are caracter maternal"
    rolling on the floor rolling on the floor
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a)

    Mesaj  M.Junyoungro Vin Aug 05, 2011 10:42 pm

    pai vezi, nu va fi cum spune taehun
    SmHyungsik01
    SmHyungsik01
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 1660
    Varsta : 29
    Localizare : Neverland
    Data de inscriere : 06/07/2011
    Stare de spirit : H..H..Like always ^^

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a)

    Mesaj  SmHyungsik01 Mar Aug 09, 2011 1:27 am

    Heechul:Da,el este barbatesc. Doamne kt poate sa ma amuze asta rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor dar ce BARBATESC poate fi JunYoung laughing laughing laughing laughing laughing laughing tongue

    Continut sponsorizat


    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea a 2 a)

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 11:01 pm