Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[INT] ZE:a K-Rush Vol. 1, Summer 2011, Food Interview & Special Off Shot 10h0j2d

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1, Summer 2011, Food Interview & Special Off Shot

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1, Summer 2011, Food Interview & Special Off Shot Empty [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1, Summer 2011, Food Interview & Special Off Shot

    Mesaj  Liana Mar Aug 09, 2011 2:25 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Junyoung:In primul rand dorim sa ne exprimam recunostinta Pentru Tour Asia din luna mai.Este prima noastra noastra performanta publica pentru prima data in Osaka si Yokohama de cand am fost ultima oara in Japonia,pentru ca este primul nostru Asia Tour noi simtim foarte multa nesiguranta,dar o multime de fani ne-au vizitat si din cauza sprijinului calduros acordat de toata lumea suntem capabili sa terminam performanta noatra in conditii de siguranta.Dupa aceea,noi performam impreuna cu DBSK senpai in "Tokyo Legend";sentimentele noastre au fost preluate de prezenta coplesitoare de a fi impreuna cu centru valului Hallyu in Japonia,DBSK senpai.Am simtit ca ZE:A trebuie sa dea tot ce e mai bun chiar si mai mult de atat.

    Taehun:La concertul din Japonia,chiar am vazut cum fanii nostrii veneau unul cate unul in timp ce cantam..Am vazut ca acesti fani au fost intotdeauna punctul nostru forte,asa ca am fost ingrijorat cum putem sa ne multumim fanii,dar cred ca a fost un spectacol distractiv in cele din urma.

    Dongjun:Inca nu suntem priceputi in japoneza,dar am facut cursuri de meditatie.Chiar daca doar un pic,noi am vrut sa ne apropiem de fanii nostrii japonezi,am vrut sa interpetam cu vocile noastre asa ca am lucrat din greu.

    Minwoo:In scopul de a promova in toate regiunile Asiei,noi am invatat japoneza cand ne-am desfasurat activitatile in Japonia,daca noi am merge in alta regiune in Asia,de asemenea trebuie sa invatam limba acelei tari.Acesta va fi cel mai greu lucru,dar de acum in colo pentru ca avem serioase proiecte in Japonia,deci cred ca abilitatile noastre in japoneza trebuie sa fie mai bine comparativ cu anul trecut.Dar inca suntem lipsa de studiu,cred(rade).

    Siwan:Pe atunci,in timpul spectacolului,4 membrii purtau haine de sex feminin si au facut un grup mixt dar...inca de cand am practicat asta ne-am simtit foarte jenanti.La inceput am vrut doar sa ne distram dar fanii nostrii au fost foarte incantati de asta,deci chiar daca a fost jenant ne-am gandit sa muncim din greu la aceasta.Costumele de data aceasta au fost un pic neplacute,noi purtam legging si pe dedesubt purtam chiar lenjerie de dama.In ce s-ar transforma,am fost ingrijorati dar fanii nostrii au fost multumiti de asta,asa ca ne-am simtit usurati.

    Kwanghee:La fel ca ceea ce am facut in Coreea,le-am aratat un dans suplimentar in timp ce cantam cantecul unui grup de fete.Ne-a luat cam in jur de 1 luna sa practicam pentru piesele noastre dar pentru melodiile grupului de fete am petrecut 2 zile.Serios!Noi am performat Kara’s “Jet Coaster Love”
    si reactia a fost foarte buna,de asemenea ne-am distrat foarte mult.De acum in colo noi vom lucra din greu sa aratam mai spectaculos dansul grupului de fete.

    Junyoung:Am vrut sa facem asta,pentru ca avem membrii care se potrivesc bine cu tinutele feminine,ii invidiez.

    Siwan:Cand imi schimbam hainele,ceilalti membrii au spus ca vor sa ma imbratiseze!

    Junyoung:Avem membrii care vor fi mai draguti decat fetele atunci cand acestia poarta costum de dama.De obicei,traim ca barbatii,astfel incat uneori avem impresia ca membrii arata ca fetele(rade).

    Siwan:Deci,este ceva de genul asta,huh(rade).

    Junyoung:Glumesc!Avem o legatura de sex masculin,nu-i asa?(rade)

    Kwanghee:Am incercat sa il imbratisez pe Dj inainte.El seamana cu actrita Han Gain sunbaenim o gramada.Daca Dj poarta haine de sex feminin el va arata foarte dragut si ar arata ca o fata(rade).

    Dongjun:Am vrut sa fac un grup mixte de fete...dar pentru ca am performat doar in televiziune de mai multe ori de data aceasta noi am considerat sa ii lasam pe ceilalti membrii sa faca acest lucru.De aceea,nu este adevarat ca vreau sa port un costum dde sex feminin!Daca avem de gand sa facem asta din nou mai tarziu,vreau ca Hs sa poarte costum de sex feminin!

    Siwan:Ar trebui sa ii facem pe membrii care nu au purtat costum de dama pana acum sa o faca mai tarziu?

    Dongjun:Va fi fratele Junyoung,fratele Kevin,fratele Taehun si Hyungshik(rade).

    Junyoung:Am fost in Japonia de 10 ori,dar nu am fost capabili sa vizitam obiectivele turistice.Noi nu am putut merge la cumparaturi.Mai tarziu daca avem bani in plus,vrem sa mergem sa vizitam obiectivele turistice din zona Japoniei si sa mancam mancarea pe care am dorit sa o mancam pana acum.

    Hyungshik:Vreau sa merg la Fujikyu Highland.Am auzit ca acolo este cea mai rapida masina din Japonia, asa ca as vreau sa fac o plimbare cu ea.Chiar imi plac masinele.Sunt visul meu!

    Kwanghee:Lui Siwan ii place sa mearga la cumparaturi foarte mult.

    Siwan:Daca mergem in Japonia mereu am vrut sa merg la shopping si sa ma distrez,dar programul nostru este mereu incarcat.De fiecare data cand vrem sa ne distram,nu putem face aceste lucru si este pacat (plange).Intr-o zi vreau sa merg la cumparaturi in Japonia.

    Kwanghee:Daca vom merge la cumparaturi,atunci Ginza va fi destinatia numarul 1! Omotesando...si apoi Harajuku! Harajuku,oamenii de pe strada Ginza arata putin mai rece decat in Shinjuku,nu-i asa?Are senzatia de inalta clasa,probabil ca si in Gangnam in Coreea.Exista atat de multe magazine de marca aici.

    Kevin:Imi place tortul de banane pe care mi l-a facut cadou o data un fan.Cozonacul este foarte delicios.Si Mochi,dulciurile japoneze sunt foarte gustoase.

    Dongjun:Cand vine vorba de Japonia trebuie sa fie sushi!

    Toti membrii:Sushi este cel mai bun!

    Siwan:Am auzit ca este un loc faimos cu cozonac in Japonia,dar vreau sa mananc cozonac in timp ce intru in onsen.

    Heechul:Vorbind de onsen,vreau sa merg la onsen care a aparut in Iris!

    Junyoung:Noi nu am mers la Onsen nici macar o data.Este celebru in Japonia,cred…

    Heechul (staful ii spune Akita):Ah,Akita!Vreau de asemenea sa merg la schi.Dar eu,de asemenea vreau sa merg si la Onsen...imi place sa schiez!

    Kwanghee:Am vizitat Marea Disney!”Vreau sa merg,vreau sa merg”,pentru ca mereu cant acele cuvinte mi s-a permis sa merg.Continui sa vorbesc despre asta in interviu deci am reusit sa merg la Disney Sea Resort,urmatoarul este Fujikyu (rade).

    Hyungshik:Daca mergem la Fijikyu,putem sa schiem,sa intram in Osen si ultimul este shoppingul !

    Heechul:Daca vorbim despre Onsen,trebuie sa fie Akita!

    Kevin:Vreau sa intru in Onsen impreuna cu o maimuta.O maimuta japoneza!

    Heechul:Mai tarziu ve uita de tortul de banane!

    Kwanghee:Adevarat adevarat,cu culoarea galben,ceea ce se numeste tort?

    Junyoung:Noi ne simtim foarte recunoscatori pentru multimea de cadouri primite mereu.Apropo,de multe ori am auzit de la baietii coreeni ca fanii japonezi au o imagine considerata credincioasa.Dar,poate pentru ca este un mod diferit de a gandi.Pintre membrii de asemenea,toti suntem diferiti.De exemplu,despre ducerea gentii prietenei noastre,aceasta va fi impartita in oameni care se simt jenati sa duca geanta pritenei lui si oameni care sunt dispusi sa o duca.Este la fel si in Coreea.Dar totusi vom face ceea ce doresc fetele noastre.De aceea,nu intotdeauna este asa.

    Heechul:Este,de asemenea,la fel si cu barbatii japonezii.Noi am auzit de la coreeni ca baietii japonezi sunt la fel de credinciosi ca fetele.Daca noi mergem in Japonia,cred ca am auzit destule despre baietii japonezi,corect?

    Hyungshik:Poate ca von invata unii de la altii?

    Siwan:Eu,la fel ca in videoclipul ”Here I am”,daca ea face o greseala,o voi ajuta in secret,fara ca ea sa-si dea seama.Daca as putea schimba ceva pentru ea,atunci trebuie sa fac asta.Deci ea nu va fi ranita.Inca nu am prietena,dar o voi face daca voi avea !

    Heechul:In videoclip,eu,Minwoo si Taehun facem tort,dar adevarul este ca noi nu putem face tort.Cand vine vorba de gatit va fi fratele Kevin!

    Siwan:Kevin poti sa faci tort?

    Kwanghee:Kevin nu poate face tort,dar el este priceput in a face onigiri (mingi de orez)

    Kevin:Pot face tort.Pot face orice.Am facut friptura pentru toata lumea.

    Heechul:Ideea este ca 3 persoane care au facut tort in videoclip nu pot face tort(rade).

    Minwoo:Daca as deveni un inger as proteja bucuros pe cineva de sus din cer.Vreau sa multumesc persoana pe care o plac cu lucruri pe care le vrea.Imi place sa fac cadouri surpriza.As vrea sa fiu un inger pazitor ca sa binecuvantez oamenii.

    Dongjun:Daca as fi un inger cred ca nu o pot ajuta in secret.Daca eu sunt in pozitia in care sa ii ofer ajutor,trebuie sa fiu aproape de ea,corect?

    Siwan:Stiu,Dongjun isi va arata puterea daca el e in strada pe timp de noapte.El va proteja fata de orice pericol ce poate aparea noaptea...Nu este corpul lui bun?El face foarte multe exercitii.A ajuta oamenii care sunt speriati,el este acel gen de om.

    Dongjun:Eu mereu,protejez in timp ce imprumut o mana direct

    Toti membrii:Ce barbatesc (rad)

    Junyoung:Sunt bucuros ca noi,ZE:A,am putut vorbi despre imaginea noastra curenta.Voi fi bucuros daca fanii japonezii citesc acest interviu ei vor pune interesul in el.Si atunci,tuturor celor care ne-au aclamat pentru a vedea cantecul si dansul nostru si sunt dispusi sa ne arate fatal or zambitoare,sunt foarte bucuros !!! Dupa aceea,am o dorinta pentru fanii nostrii…Exista un motiv pentru care nu putem actiona in mod liber,de senzatia fanilor japonezi care sunt dispusi sa ne iubeasca si au venit pana aici cu taxiul ca sa ne intalneasca.Si am simtit un pic sentimentul de libertate.Daca ne-am auto-limita,vom fi capabili sa vizitam o multime de locuri bune in Japonia,chiar sa mergem si la Onsen(rade).Chiar daca vorbim despre acest lucru,noi ne gandim la oricine altcineva mai presus de dorinta noastra.Daca esti capabil sa pastrati dorinta aceasta si sa intelegeti,as fi fericit.De acum inainte vom muncii din greu!

    Taehun:De data aceasta Asia Tour a fost chiar distractiv.Fanii nostrii ne-au sustinut mereu si ne-au protejat.noi am fost foarte fericiti sa stim asta.Noi chiar ne-am simtit recunoscatori.Va iubim !

    Toti membrii:Va iubim !

    Sursa:Daily K-pop News!!!!!
    Credit:Liana@EmpireRomania

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 9:38 pm