Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1) 10h0j2d

3 participanți

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1)

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1) Empty [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1)

    Mesaj  Liana Joi Aug 04, 2011 4:02 am

    TRIPLE TALK PARTEA 1

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



    Care este cel mai rautacios dintre ei?
    Cea mai veche echipa de incredere a lui ZE:A

    I:Ce fel de persoana este Kevin?
    Kwanghee:O persoana care este ca un tata.El este barbatesc si este atat ca un frate mai in varsta cat si un prieten pentru mine.
    Siwan;Si apoi,pentru ca el vine de peste mari,talentul sau muzica este proeminent printre noi,de asemenea el este bun si la dans!
    Kwanghee:El nu va trada deci am incredere in el.Cand am probleme,este un prieten de valoare pentru a discuta despre asta.
    Siwan:Intra-adevar ne putem baza pe el,corect.Chiar daca ce-i din jur nu-l ajuta,el insusi se va mentine in miscare,cu cea mai mare incredere din ZE:A

    I:Care este punctul fermecator al lui Kevin?
    Kwanghee:Pentru ca el este mai mare,arata ca el nu poate face nici o gluma,corect?Dar este mult mai rautacios decat am crezut!
    Kevin:rade
    Kwanghee:Pentru ca nu exista nimic in revista ce nu va pot arata,dar in diverse show-uri in TV,Kevin si Siwan fac o multime de farsa,exista o multime de imagini care sunt dragute decat maknaes!
    Siwan:(rade)Cand facem farse unul altuia noi chiar facem dezordine in jur.Nu e nimic care sa ascundem,noi facem mizerie in jur in timp ce vorbim diferite lucruri sau radem dar,daca exista un loc de munca in care el nu poate fi invins,in liniste,cu scopul de a fi numarul unu,el se va extenua pe el insusi si va lucra din greu sa fie cel mai bun in toate,cred ca imaginea aceasta a lui Kevin este foarte atragatoare.

    I:Cum este caracterul lui Kwanghee?
    Siwan:El nu arata totul la suprafata,dar de fapt el face foarte bine(T/N:El nu se lauda cu ceea ce face)
    Kevin:Asta este adevarat.Este greu sa spun cuvantul"dragoste" unui barbat,dar Kwanghee poate exprima afectiuea lui pentru om.
    Siwan:De asemenea printre cei mai mari,el vegheaza asupra membrilor mai tineri special,spunadu-le mereu"bine lucrat."
    Kevin:El este responsabil de rasete si exista o multime de farse,el este un tip de persoana care ofera toata iubirea lui.

    I:Care este caracterul lui Siwan?
    Kevin:Siwan,este foarte calm si constant.Eu cred ca sunt foarte multe calitati ale lui care pot fi exemplare.
    Kwanghee:Adevarat,adevarat!Siwan arata dragut dar el este de asemenea intelept.Fizicalitatea lui este scurta,dar el are o intelegere profunda si modul in care el crede in interiorul lui este adanc.
    Kevin:Pe de alta parte el este stangace,corect?(rade).Acest tip de facilitate este foarte uman,de aceea e drăguţ.
    Kwanghee:El este un prieten caruia ii poti simti farmecul mai mult decat il cunosti.El este destept,iar simtul modei este de asemenea bun.

    I:Secretul lui Siwan pe care doar membrii il stiu?
    Kwanghee:Sa fiu sincer,Siwan are o multime de farmece.El nu le arata la TV,deci voi va ganditi ca nu are farmece,corect?Dar,in fata noastra el comporta ca un copil!El este forte frumos(rade)
    Kevin:De asemenea si stangaciile lui(rade).Cred ca daca exista un astfel de copil printre piretenii lui ar fi popular.
    Siwan:se inroseste.


    Sursa:K-Rush Magazine Vol. 1, Summer 2011.
    Credit:Liana@EmpireRomania

    ooppaa...stii blushing ..noi chiar ne potrivim love struck blushing blushing big grin big grin big grin



    Ultima editare efectuata de catre Liana in Joi Aug 04, 2011 5:40 am, editata de 1 ori
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1)

    Mesaj  M.Junyoungro Joi Aug 04, 2011 5:06 am

    SW: El nu se lauda cu ceea ce face (kh).
    chiar imi place perechea siwan kevins si kwanghee , chiar nu ma asteptam sa vb asa de frumos
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1)

    Mesaj  Liana Vin Aug 05, 2011 8:44 pm

    si mie imi place love struck
    cred ca au vorbit cel mai frumos dintre toti batting eyelashes
    (cred ca este evident de ce am spus asta haa haa big grin )
    SmHyungsik01
    SmHyungsik01
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 1660
    Varsta : 29
    Localizare : Neverland
    Data de inscriere : 06/07/2011
    Stare de spirit : H..H..Like always ^^

    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1)

    Mesaj  SmHyungsik01 Mar Aug 09, 2011 1:35 am

    Siwan:(rade)Cand facem farse unul altuia noi chiar facem dezordine in jur.Nu e nimic care sa ascundem,noi facem mizerie in jur in timp ce vorbim diferite lucruri sau radem dar,daca exista un loc de munca in care el nu poate fi invins,in liniste,cu scopul de a fi numarul unu,el se va extenua pe el insusi si va lucra din greu sa fie cel mai bun in toate,cred ca imaginea aceasta a lui Kevin este foarte atragatoare.

    Daa mi-a placut asta !! mai ales partea cu dezordinea si faptul k se va extenua pe el insusi si va lucra din greu sa fie cel mai bun in toate.....Imi pllace trioul asta ..cu toate k ma asteptam sa il bage pe JunYoung cu Kevin si Siwan laughing

    Continut sponsorizat


    [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1) Empty Re: [INT] ZE:a K-Rush Vol. 1 Summer 2011, Triple Talk Interview (partea 1)

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 11:59 pm