Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" 10h0j2d

3 participanți

    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" Empty [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    Mesaj  Liana Mar Noi 08, 2011 5:01 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



    Taehun & Minwoo: Noi nu suntem numai bomboane dulci!

    Colegii de cumparaturi aprofundeaza prietenia cu tteokbogi şi Oden

    Minwoo: Noi, în viaţa de zi cu zi, au o mulţime de lucruri pe care să le facem împreună.

    Taehun: Asta-i drept. Am o mulţime de lucruri de joacă cu Minwoo.

    Minwoo: Se simte ca în cazul în care am de gând să deschidă camera mea atunci când Taehun Hyung este acolo, el va spune "hai să mergem". Mergem chiar şi la masaj doar noi doi şi luam si cina.

    Taehun: Vorbim despre modul în care este conceptul pe care vom avea de acum încolo în timp ce mergem pe jos fără ţintă, nu?

    Minwoo: Când am fost pe cale sa fac primul meu rap, am practicat de la Taehun Hyung de la început.

    Taehun: De data aceasta, am fost sărac la dans asa ca a ţinut să mă înveţe să danseze. Chiar vreau să-i mulţumesc pentru totdeauna mi-a dat lectii.

    Minwoo: Avem tteokbogi şi Oden în timp ce discutam unul cu altul. Nu poate lipsi tteokbogi şi Oden in discutiile noastre (rade).

    Taehun: Suntem întotdeauna împărţim costul aproximativ, nu-i aşa? (Râde)

    Minwoo: Dar sunt momente când Taehun Hyung îmi face cinste!

    Taehun: Doar un pic, pentru ca esti tânăr (rade).

    Minwoo: Ceilalţi hyungs merg să vadă un film, dar noi mergem foarte mult la cumpărături. Am cumpărat, fie pantofi sau ochelari de soare.

    Taehun: Asta-i adevărat. Am mers, de asemenea, pentru film, dar după aceea am\ndoi am fost la cumpărături sau sauna.

    Minwoo: Pe timp de noapte, am ieşit în secret în timp ce ne-am pus pălăriile pe cap pentru a nu fi prinsi.

    Taehun: simtul Minwoo este bun, asa ca daca vom face cumpărături împreună suntem capabili să cumperăm lucruri frumoase.

    Minwoo: Când am ales hainele mele, voi întreb "Aceasta se va potrivi cu Taehun Hyung?" (râde)

    Taehun: Tot ce Minwoo mi-a dat de ziua mea a fost cea mai tare, aşa că am purta întotdeauna numai acelea. Mai ales ochelari de soare!

    Minwoo: Am primit, de asemenea, haine şi încălţăminte, chiar şi inel la ziua mea de nastere.Toată lumea de ziua mea mă va întreba mereu: "Minwoo ~ este ceva ce vrei?". Chiar vreau să le mulţumesc tuturor celor care-mi dau atenţie.

    Taehun: hyungs sunt mereu preocupaţi de Minwoo, nu-i asa (rade).

    Minwoo: Se pare ca ca eu apar ca un băiat dulce pentru hyungs ai mei, dar de fapt eu nu sunt ....

    Taehun: Asta-i drept! ~ Minwoo este de încredere şi cool (rade).


    Dragoste cu un tip dulce sau cu un tip dur?
    Minwoo: Taehun Hyung este exact tipul dulce! Dacă Taehun Hyung are o prietena, el se va dedica prietenei sale, cred ca el va fi foarte delicat! Nu este visul lui este să fie garda de corp? De aceea eu cred ca el va fi un bodyguard doar pentru ea (rade).
    Taehun: Minwoo este echipa maknae în ZE:A dar din moment ce el a fost născut în Busan, simt că va arăta figura lui puternică şi virilă in faţa unei fete! Pentru că el este, de asemenea, de încredere în faţa mea.

    Puteţi să ne spuneţi detaliile despre "nu numai tipul dulce Minwoo "?
    Taehun: Mai întâi de toate, el deţine conducerea! El are grijă de lucrul din spatele scenei. El este mai tânăr decât mine, dar el este un om cu adevărat bărbătesc şi un frumos om de incredere (râde). El este fratele mai mic pe caree te poti bizui. El este cel mai bun!

    Există vreo regulă în casa închiriată?
    Taehun: Când am venit în camerele cămin prima datǎ,noi am promis să gestionăm lucrurile noastre de către noi înşine.
    Minwoo: Asta-i drept. De aceea nu am spus întotdeauna "aceasta este a mea", atunci când celălalt întreba "mă împrumuţi”. Dar nu a existat nici unul care a spus "nu", nu-i aşa? Şi apoi,cel mai important lucru este că toată lumea înţelege asta. Dar indiferent ce se intampla,daca ne vom imprieteni noi vom împrumuta lucrurile noastre. Toată lumea este aşa.


    Kevin-Heechul-Hyungshik: "Acesta este sentimentul meu actual"



    Adevăratul statul al vieţii oamenilor care trăiesc împreună

    Kevin: În trecut, obişnuiam să dormim în aceeaşi cameră. Pentru ca, chiar până în ziua de azi avem o singură toaletă, în cazul în care hârtia igienică rămasă a fost insuficientă, trebuie să fie tăiată să se facă uz de ea. (Râde)

    Heechul: Este greu pentru 9 bărbaţi să trăiască împreună!

    Hyungshik: Dar, hei, în realitate .... Este bine să o spunem? Avem două case nu-i aşa! Se simte ca o a 2 a reşedinţă a noastră!

    Heechul: Cred ca nimeni nu a ştiut acest lucru încă! Cu ceva timp în urmă, atunci când eram în mijlocul unei înregistrare a unui program tv, şeful nostru a vizitat dormitorul nostru, iar el a spus "acesta nu este un loc în care trăiesc oamenii" uitandu-se la camera murdară. (Zambet amar)

    Kevin: A fost bine să se uite înapoi apoi de la dreapta! (Râde)

    Hyungshik: Cu 9 oameni acolo, lenjeria de corp a noastră devine o mizerie! Cumparam o mulţime de şosete şi este bine pentru toată lumea să le folosească, dar ne-am pierdut de multe ori lenjeria noastră de corp (râde).

    Heechul: Spălătoria este in stilul unui tambur şi ataşat cu sistem automat de uscat, care face totul de la sine, astfel încât toată lumea trebuie doar să pună înuntru ceea ce poate fi pus în interior. (Râde)
    Kevin: Tehnologie ~ ~

    Heechul: Suntem noua generatie! (Râde) Hei, nu am evoluat si noi? Comparativ cu mine şi Hyungshik înapoi în zilele noastre de stagiatură, singura diferenta este murdăria care a dispărut! Acesta este cel mai bun! Pentru că ne arătam ca elevii de liceu din mediul rural ... .. (rade)

    Hyungshik: Kevin Hyung nu s-a schimbat.

    Kevin: Pentru că am trăit în străinătate pentru o perioadă lungă de timp, este greu să te obişnuieşti. Heechul se împrieteneşte cu oricine într-un timp rapid.

    Heechul: Dar nu este prima mea impresie rece? Dar în nici un caz Hyungshik nu si-a deschis inima lui .... (Râde)

    Hyungshik: La început a fost foarte greu ~ (rade).

    Heechul: Nu ştiu pentru cât de multe luni au fost, dar ambii dintre noi au fost nemişcat şi doar ne uitam unul la altul în vigilenţă. (Râde)

    Hyungshik: Dar a fost doar la început. Când am început să trăim împreună, am înţeles că el nu este o persoana rece. După aceea, noi l-am ovaţionat şi ne intelegem bine.

    Kevin: hobby-urile lor preferate şi lucrurile se potrivesc cu adevărat nu-i asa? (Râde)

    Heechul: Noi luptăm şi concurăm între noi pentru produsele alimentare. (Râde) De aceea,în mod absolut trebuie să îmi ascund mâncarea mea preferată! (Râde)

    Hyungshik: Kevin Hyung îi place să gătească mai bine decat sa manance, nu? El este foarte bun la gătit!

    Kevin: Este deja hobby-ul meu. Îmi place să am datoria de a gătit.

    Hyungshik: friptură, paste, salate, orez prăjit kimchi, tteok supa. Orice găteşte este gustos!

    Heechul: Dacă el are timp mereu citeşte cărţi de bucătărie,corect?

    Kevin: Pentru că eu sunt fericit atunci când toată lumea a spus "e delicios", în timp ce mănâncă.

    Mărturisiţi-vă sentimentul nerostit în viaţa de zi cu zi? (De la Kevin)
    Pentru a Hyungshik: Hyungshik, care de multe ori cânta în asociere cu mine! Calitatea vocii mele şi a lui Hyungshik sunt diferite atunci când cântăm, deci cred că am făcut o armonie frumoasă. De acum încolo, aducând în acelaşi timp şi dorinţa de a ne îmbunătăţi, haideţi să cântăm piese bune!
    Pentru a Heechul: Baiatul rau din ZE:A, Heechul! Faptul că de fapt eşti o persoană drăguţă, am înţeles în 10 minute. Ai o parte din tine care este dulce şi onestă, un tip adorabil ~. Recent, te-ai provocat pe tine însuţi în a compunee versuri, de acum înainte cu un rap cool ma aştept ca tu să te extinti tot mai sus în muzică in trupa ZE:A !

    Mărturisiţi-vă sentimentul nerostite în viaţa de zi cu zi? (De la Heechul)
    Pentru Kevin: Ar fi cel mai bine dacă ai folosi talentul tău pentru esenţa inima ta si s faci un album solo! Pentru a fi sincer eu sunt Hyung lui Kevin fanul numărul 1 (rade). Am să aştept pentru asta!
    Pentru a Hyungshik: Cred că atmosfera luminoasă şi draguţă a luiHyungshik este ca un agent calmant pentru ZE:A. Pentru el să fie acolo, îi face pe toţi în jurul lui să se calmeze ... .. Simt recunoştinţă pentru existenţa lui!

    Mărturisiţi-vă sentimentul nerostite în viaţa de zi cu zi? (De la Hyungshik)
    Pentru Kevin: Kevin Hyung, care are întotdeauna grijă de noi, fraţii lui mai mici ~! Eu mereu mereu îţi voi multumi foarte mult. Esti bun la cântat,de asemenea şi la dansat şi asta este o fericire pentru mine să fiu în acelaşi grup cu un Hyung respectat. De acum incolo te rog să ai grijă de mine!
    Pentru a Heechul: Îmi place rasul ciudat cel mai mult al băiatului rău Heechul Hyung (râde). Este nu numai figura lui rece, de acum eu voi anticipa ce fel de act interesant va afişa

    Junyoung & Siwan: "Tu eşti numai îngerul meu"



    Linia fraţilor mai mari "Intalnire fericit singur film!

    Junyoung: Recent, am ieşit împreună cu Siwan.

    Siwan: film Film!

    Junyoung: Da. Recent, aproximativ o săptămână în urmă nu-i asa? Am ieşit pentru a viziona filmul doar noi doi.

    Siwan: A fost un film coreean. Si a fost distractiv ... ... (rade)?

    Junyoung: ... ... .. (rade). Este un film recent, astfel, chiar dacă am menţiona titlul său, oamenii japonezi, probabil, nu vor şti despre asta?

    Siwan: Ce e important nu este descrie filmului! Ceea ce este important este că doi bărbaţi au ieşit împreună (râde).

    Junyoung: Suntem mereu avem în activităţi cu 9 oameni, astfel încât acest tip de timp este foarte valoros. Mai mult decât detaliile filmului,despre noi doi am ieşit în vacanţă, m-am gândit că este o oportunitate bună, nu-i asa?

    Siwan: Da, e valoros! Suntem în măsură să putem vorbi între bărbaţi, nu?

    Junyoung: A trecut ceva timp,da~.

    Siwan: Langa cinema, există un parc foarte frumos, asa ca in drum spre casa noastră noi doi mers acolo în timp ce "Ah ~ De ce trebuie să vin cu un tip ~" am vorbit depre chestii de genul acesta.

    Siwan: şi a zis: "Cât de singuratic~ Cât de singuratic(râde)

    Siwan: Într-o zi când vom fi capabili să avem iubite, ar fi frumos să venim acolo cu prietenele noastre ~ Ştii, când am vorbit despre asta, m-am simţi intr-adevăr singur (rade).

    Junyoung: Am dormi în aceeaşi cameră, astfel, de obicei, vorbim foarte mult în fiecare zi, dar, aahh ~să iesi este frumos, nu-i aşa!

    Siwan: Ştiu asta. Chiar dacă suntem ocupaţi în fiecare zi, haideţi să găsim un alt timp şi să ieşim! Am vorbit mult înainte de a merge la somn, dar, ştiţi, îmbrăcăminte Junyoung lui înainte de a merge la culcare este ca a unui om bătrân.

    Junyoung: Nu am nici un obicei ciudat, nu? Heechul şi Taehun au conversaţie în timp ce dorm, nu-i aşa? (Râde)

    Partea fermecătoare a însoţitorilor voştrii
    Junyoung: Siwan este numit ca "creierul trupei ZE:A", e inteligent şi cred că modul în care el gândeşte este ferm. A fost o vreme când trebuia să alegem liderul, membrii maknae s+au luptat şi au încercat să ne facă, pe noi hyungs, speriati, nu-i aşa? Chiar si la acea vreme, se spune că e puternic şi "au cunoştinţe profesionale", el a făcut o treabă foarte bună de a fi un om cu grad de conştientizara ridicat.

    Siwan: În televiziune, cel care se comportă ca un lider cool este Junyoung, dar, de obicei el dă afectiune ca un unchi / ahjussi (rade). Chiar si hainele de zi cu zi este ceva care este orientată spre confort cum ar fi tricourile. Caracterul lui este bărbătesc, dar el are, de asemenea, părţi în care el râde în timp ce spune ceva răutăcioas, cumva el este un om cu aegyo, corect ~!

    Partea ingerească a fiecăruia
    Junyoung: Siwan este surprinzator are o parte din el care este frică de scenă, nu este el? Când eram pe cale de a efectua pentru program TV din televiziune japoneză, Siwan a trebuit să vorbească o scenă destul de lungă, aşa că practicat-o de atâtea ori în culise. De data aceasta, chiar dacă el a făcut perfect, atunci când va fi în direct, capul lui ar fi de un alb pur (T / N: el vrea să spună ca va figol) (râde). El nu ar fi capabil să spună onici un cuvânt! Pe de altă parte, el este mereu plin de seriozitate, acea parte a sa
    stângace este drăguţă.
    Siwan: Junyoung este dispus să rezuma povestea tuturor, îşi face griji pentru toată lumea, practic e ca un înger-graţios ca un lider! Pe de altă parte,partea sa răutăcioasă este destul de înfricoşătoare (rade).
    E ca o minciună, dar surprinzator Junyoung are parte răutăcioasă.Atunci când el este pe cale să joace cuiva o festă,pe scurt fata lui răutăcioasă va ieşi la iveală(rade).

    Kwanghee-Dongjun: pieptul nostru este pe cale de a exploda incomparabilă relaţia dintre câine-maimuţă, relaţia pisică-şoarece!? Fraţii îşi schimbă brusc replici exployive

    Kwanghee: E prima dată pentru când asociat cu Dongjun ~

    Dongjun: Nu, serios nu avem nici un interes reciproc (rade).

    Kwanghee: Ahaha ~ (râde) Asta e povestea noastră ... .. hmm ~ ... (râde)

    Dongjun: In spectacolele noastre publice pentru pre-debutul nostru,in autocar eu chiar nu am avut nici o amintire cu Kwanghee Hyung!

    Kwanghee: Sincer, nu-mi amintesc nimic nici eu (rade). Am fost mereu cu Siwan, dar perioada de stagiu cu Dongjun a fost, de asemenea scurtă. Dar,comparativ cu înainte, ne apropiem putin cate putin, corect!

    Dongjun: Noi nu ne intelegem bine ~ (râde)!

    Kwanghee: Aniya ~ ~ Asta e greşit~~Acest lucru nu este adevărat (rade)!

    Dongjun: Deoarece Kwanghee Hyung este o persoană care vorbeste impodobind cuvintele, nu-i asa (rade).
    Kwanghee: Aniya ~ ai dreptate ~ ~ Dongjunie (plânge)

    Dongjun: Uite, el face lucrurile acestea! Înainte de asta, el a făcut ceva care seamana ca aceasta. E atunci când am mâncat mâncare gustoasă (rade).

    Kwanghee: Dongjun pe de altă parte, el a pretins să fie pervers si e interesant ~ (rade).

    Dongjun: Întotdeauna se simte acest lucru chiar şi în dormitor.

    Kwanghee: Suntem ca Tom şi Jerry (rade). Dongjun este Tom, care îi place să glumească şi eu sunt Jerry care suferă daune (rade).

    Dongjun: acest lucru este greşit, nu este opusul! Într-adevăr Kwanghee Hyung mă intimidează mult (rade).

    Kwanghee: Îmi place să se bage ~. Dar puterea fizică a lui Dongjun este bună, asa ca as manca bătaie. (rade).

    Dongjun: Sunt antrenat pentru asta (râde).
    Kwanghee: Serios, recent, cred că Dongjun este puterea grupului .... M-am gândit la asta atunci când noi doi am apărut într-un program tv, împreună, am argumentat într-un fel ca un frate mai mic, şi am zis o glumă,Dongjun a fost ca un frate mai mare (rade).

    Dongjun: Kwanghee Hyung prezinta numai imaginea lui plină de viaţă în TV, dar, practic, el este slab, deoarece el este timid. El este o persoană care este lacomă de afecţiune!

    Kwanghee: Ahaha ~ (roşii). Dar am devenit parteneri corect. Acest lucru va fi povestea noastra (rade).

    Dongjun: Se pare că faptul că nu avem elemente comune este că acum devine elementul noastră comună, interviul nostru pretios ~ (rade).

    Kwanghee: ... .. da, într-adevăr ne înţelegem bine recent astfel povestea va creşte şi ea corect? Corect!


    Partea minunată a celuilalt pe care o recunoaşteţi este?
    Dongjun: Kwanghee Hyung, el însuşi poate face sa iasa in evidenta! Sunt momente în care cred (rade) "Nu este ciudată această persoană?". Şi apoi el tocmai se aduce în atmosferă, astfel el devine respectat şi cred ... el a devenit de încredere (rade).
    Kwanghee: Fata lui Dongjun este cool deci fata lui este ca o pictura!Il invidiez, dar cred că este capacitatea lui de a fi un tip cool!

    Lucrurile pe care credeţi că "Acesta este singurul lucru care este de nesuportat!"?
    Kwanghee: Capacitatea lui Dongjun la exerciţii este No. 1! Îi place să alerge~. În acest an el a fost capabil să obţină primul loc la competiţia” Idol Star Athletic Championship " de 100 de metri. Am fost clasat pe locul cel mai mic. Dar am dorit, de asemenea,să afişez imaginea de exercitare a lui Kwanghee (rade).
    Dongjun: Discuţia cu Kwanghee Hyung este interesantă. Tehnica lui este de prim rang! Eu chiar cred că e minunat ....
    Poate că e mai bine în ea decât exercitiile,corect (rade).

    Lucru pe care doriţi să il scuzti, dar pentru care nu a putur fi spus până acum?
    Dongjun: Pentru a fi sincer am fost supărată pe Kwanghee Hyung că întotdeauna vine să se amestece. Am, de asemenea, o parte rea din mine, sunt eu? Ma gandesc la asta chiar si acum. Îmi pare rău ca sunt într-adevăr furios pentru tine! Dar te rog opreştete să te mai amesteci insistent!
    Kwanghee: Îmi pare rău că te fac sa te superi din cauza glumei meele, practic a fost prea mult. Dar fata ta, atunci când ai fost cu adevărat furios a fost draguţă, aşa că involuntar m-am amestecat ~! Cred că nu ma voi schimba de acum încolo, dar iartă-mă!

    Partea a 2 a ZE:A prietenie de secret de familie in curand


    Sursa:K-RUSH MAGAZINE VOL. 02
    Credit:Liana@EmpireRo
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" Empty Re: [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Noi 08, 2011 10:17 pm

    Minwoo: Dar sunt momente când Taehun Hyung îmi face cinste!
    Taehun: Doar un pic, pentru ca esti tânăr (rade).


    wooow nu ma asteptam sa vorbeasca asa minwoo si taehun . unu despre altu love struck

    Minwoo: Se pare ca ca eu apar ca un băiat dulce pentru hyungs ai mei, dar de fapt eu nu sunt ....
    Taehun: Asta-i drept! ~ Minwoo este de încredere şi cool (rade).

    ehh minnu stiu ca-i smecher laughing

    Minwoo: Taehun Hyung este exact tipul dulce! Dacă Taehun Hyung are o prietena, el se va dedica prietenei sale, cred ca el va fi foarte delicat! Nu este visul lui este să fie garda de corp? De aceea eu cred ca el va fi un bodyguard doar pentru ea (rade).
    wooow ~ desci viitoare bf a lui o sa fie norocoasa blushing


    Hyungshik: Cu 9 oameni acolo, lenjeria de corp a noastră devine o mizerie! Cumparam o mulţime de şosete şi este bine pentru toată lumea să le folosească, dar ne-am pierdut de multe ori lenjeria noastră de corp (râde).

    DEci intelegeti voi de ce hyungsik cand iese din baie e fara prosop....
    laughing laughing

    Pe de altă parte,partea sa răutăcioasă este destul de înfricoşătoare (rade).
    E ca o minciună, dar surprinzator Junyoung are parte răutăcioasă.Atunci când el este pe cale să joace cuiva o festă,pe scurt fata lui răutăcioasă va ieşi la iveală(rade).


    l-am vazut in actiune cand se supara X_X e horror laughing but this is my boy drooling love struck

    Kwanghee: Dongjun pe de altă parte, el a pretins să fie pervers si e interesant ~ (rade).
    Dongjun: Întotdeauna se simte acest lucru chiar şi în dormitor.

    fanele dj aveti grija cu maknae e camd hentai el laughing


    Dongjun: El este o persoană care este lacomă de afecţiune!
    auci lovitura sub centura I Don\'t Want To See

    Deci dongjun are uneori dreptate kwanghee se baga cam peste tot si chiar e obositor chiar si pesntru care se uita da pai sa stai cuel 24/24 I Don\'t Want To See

    Ast next-u blushing love struck
    H.Minwooro
    H.Minwooro
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2157
    Localizare : Czech Republic
    Data de inscriere : 25/04/2011

    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" Empty Re: [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    Mesaj  H.Minwooro Mier Noi 09, 2011 2:32 am

    ce mia placut cum au vorbit taehun si minnu . love struck
    ba da minnu , esti dulce big hug laughing
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" Empty Re: [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    Mesaj  Liana Mier Noi 09, 2011 4:05 am

    cand va aparea si partea a 2 a o voi posta tongue

    Pentru a Hyungshik: Cred că atmosfera luminoasă şi draguţă a luiHyungshik este ca un agent calmant pentru ZE:A. Pentru el să fie acolo, îi face pe toţi în jurul lui să se calmeze ... .. Simt recunoştinţă pentru existenţa lui!

    waw cat de frumos a vorbit heechul despre hyuniii love struck Day Dreaming
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" Empty Re: [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    Mesaj  M.Junyoungro Joi Noi 10, 2011 1:04 am

    baiatul ala rau si cum spunem noi hentai are si el sentimente tongue big grin
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" Empty Re: [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    Mesaj  Liana Joi Noi 10, 2011 7:07 pm

    si inca unele frumoase love struck blushing
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" Empty Re: [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    Mesaj  M.Junyoungro Vin Noi 11, 2011 2:07 am

    ehh dda prefer mai bine partea lui , care o stie toti blushing
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" Empty Re: [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    Mesaj  Liana Vin Noi 11, 2011 2:02 pm

    rolling on the floor
    perverso si mai spuneai de mine rolling on the floor rolling on the floor

    Continut sponsorizat


    [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru" Empty Re: [TRANS] K-Rush voi. 02 Interviu (partea 1), "Noi vorbim aici doar secretul nostru"

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 11:18 pm