Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News-HyungsikSpecial-4] Park Hyungsik lasă un mesaj fanilor: “Să nu-l uitaţi pe Myung Soo” 10h0j2d

    [News-HyungsikSpecial-4] Park Hyungsik lasă un mesaj fanilor: “Să nu-l uitaţi pe Myung Soo”

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News-HyungsikSpecial-4] Park Hyungsik lasă un mesaj fanilor: “Să nu-l uitaţi pe Myung Soo” Empty [News-HyungsikSpecial-4] Park Hyungsik lasă un mesaj fanilor: “Să nu-l uitaţi pe Myung Soo”

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Dum Noi 16, 2014 8:19 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    La 13 decembrie, Park Hyungsik unul din membrii trupei ZE:A a postat o fotografie pe Twitter. Poza a fost făcută cu co-actorii lui de la serialul “The Heirs” (de pe SBS): Kim Woo Bin şi Jeon Soo Jin. Park Hyungsik a adăugat şi un mesaj lung. In el, Hyungsik a povestit despre ceea ce simte în legătură cu participarea la drama “The Heirs”: “Sunt recunoscător tuturor membrilor echipei de producţie a dramei. De asemenea, sunt recunoscător că am avut şansa de a lucra cu actori seniori. De fiecare dată când m-am dus la lucru, am avut o dispoziţie bună datorită atmosferei pozitive. M-am distrat lucrând alături de actori, echipa de producţie şi alţi lucrători. În final vreau să vă rog să nu-l uitaţi pe Myung Soo.” În fotografia postată, toţi trei zâmbesc dulce şi pozează fericiţi. Ultimul episod al dramei “The Heirs” a fost difuzat la 12 decembrie.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sursa: Soompi
    Trad.ro: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Sam Mai 11, 2024 2:03 pm