Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News-HyungsikSpecial-16] Park Hyungsik nu este de acord cu atitudinea personajului său 10h0j2d

    [News-HyungsikSpecial-16] Park Hyungsik nu este de acord cu atitudinea personajului său

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News-HyungsikSpecial-16] Park Hyungsik nu este de acord cu atitudinea personajului său Empty [News-HyungsikSpecial-16] Park Hyungsik nu este de acord cu atitudinea personajului său

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Lun Noi 17, 2014 2:47 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Odată cu noua evoluţie a relaţiei cuplului din drama “What`s With This Family”, Hyungsik a fost întrebat de experienţa lui amoroasă în timpul unui interviu ţinut într-un restaurant din Yeoido la 16 octombrie. Cum personajul interpretat de Hyungsik nu are nicio experienţă în amor, publicul s-a întrebat dacă Hyungsik a putut să se identifice cu personajul, mai ales după ce Cha Dal Bong a dezamăgit-o pe Seo Wool (Nam Ji Hyun) întrebând-o dacă pot rămâne prieteni după ce a aflat adevărata lui identitate. Hyungsik a comentat: “Nu pot să spun că cunosc femeile foarte bine, dar cu siguranţă nu i-aş spune: . Chiar şi aşa mă întreb uneori dacă sunt capabil să am o relaţie cu o femeie într-o manieră demnă de cei douăzeci şi ceva de ani ai mei.”
    “What`s With This Family” este o dramă care urmăreşte viaţa haotică de zi cu zi a unei familii. Are de asemenea în centrul atenţiei şi triunghiul amoros alcătuit din Hyungsik, Nam Ji Hyun şi Seo Kang Joon, fanii fiind în continuă aşteptare să vadă cum se vor desfăşura lucrurile.

    Sursa: Allkpop
    Trad. ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Lun Apr 29, 2024 12:48 am