Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Siwan spune că a fost sugrumat până a leşinat pe platoul de filmare 10h0j2d

    [News] Siwan spune că a fost sugrumat până a leşinat pe platoul de filmare

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Siwan spune că a fost sugrumat până a leşinat pe platoul de filmare Empty [News] Siwan spune că a fost sugrumat până a leşinat pe platoul de filmare

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Mier Iul 27, 2016 12:57 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    S-ar părea că Siwan din trupa ZE:A şi Lee Hwee Joon au mers mult prea departe în timpul unei sesiuni de filmare pentru „Thinking of My Older Brother” („Gândindu-mă la fratele meu mai mare”), făcându-l pe Siwan să leşine pe platoul de filmare. Este a doua oară când se ştie despre rănirea lui Siwan în timpul filmărilor, incluzând momentul în care şi-a tăiat fruntea.

    Invitat pe 19 ianuarie la „Cultwo Show”, Siwan a mărturisit că a leşinat în timpul filmării unei scene de luptă cu co-protagonistul Lee Hwee Joon. DJ-ii au comentat: „Am auzit că ai avut de filmat o scenă de luptă cu Lee Hwee Joon şi că ai leşinat când te-a strâns de gât”.
    Siwan i-a lămurit: „Am leşinat numai pentru câteva secunde. Hwee Joon hyung este genul care se implică total când interpretează. Aşa că l-am urmat fără să mă gândesc. Am avut încredere în el. Dar nu ştiam că voi leşina de adevăratelea.”
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Siwan făcut o glumă pe baza acestei poveşti serioase: „Nu m-a durut când gâtul mi-era strâns, însă când paramedicul mi-a dat primul ajutor, m-a durut atât de mult că am refuzat îngrijirile lui.”

    Suntem bucuroşi că esti sănătos, Siwan; dar nu exagera!

    Sursa: Allkpop
    Trad.ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 6:00 am