Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Im Siwan a fost aproape arestat pentru deţinere de droguri 10h0j2d

    [News] Im Siwan a fost aproape arestat pentru deţinere de droguri

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Im Siwan a fost aproape arestat pentru deţinere de droguri Empty [News] Im Siwan a fost aproape arestat pentru deţinere de droguri

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Dum Iul 02, 2017 4:41 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Im Siwan din trupa ZE:A şi-a amintit de un moment emoţionant care s-a petrecut la aeroport.

    La 17 decembrie, Im Siwan a participat la conferinţa susţinută pentru noul sezon al emisiunii "Legea junglei" (Law of the Jungle). A explicat: "Am mers în junglă cu cel de-al doilea grup. Primul grup care a plecat înaintea noastră mi-a oferit o misiune. Ye Ji Won, care a făcut parte din primul grup mi-a spus să aduc drojdie."

    Im Siwan a continuat: "După ce am ajuns la aeroport, membrii securităţii aeroportului mi-a verificat bagajul, dar nu am ştiut cum să spun drojdie în engleză. Aşa că ei au crezut că era altceva."

    A adăugat: "În acel moment m-am simţit ruşinat că s-a crezut că am droguri asupra mea, dar acum a devenit o amintire frumoasă."

    Ye Ji Won a explicat: "Am sugerat să facem vin din orez în junglă. Tuturor le-a plăcut ideea şi Im Won Hee era în mod special încântat. Aşa că i-am cerut lui Im Siwan să aducă drojdie."

    Între timp, noul sezon al emisiunii "Legea junglei" este cea de-a unsprezecea călătorie pentru Kim Byung Man şi restul membrilor în Micronesia. Ceilalţi membri sunt: Park Jung Chul, Ryu Dam, Oh Jong Hyuk, Im Won Hee, Ye Ji Won, Im Siwan şi Chanyeol în EXO.

    Primul episod va fi difuzat la 20 decembrie.

    Sursa: Soompi
    Trad. ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Joi Mai 09, 2024 3:26 pm