Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Producătorul Kim Tae Ho i-a înecat corăbiile lui Kwanghee după un gest grijuliu 10h0j2d

    [News] Producătorul Kim Tae Ho i-a înecat corăbiile lui Kwanghee după un gest grijuliu

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Producătorul Kim Tae Ho i-a înecat corăbiile lui Kwanghee după un gest grijuliu Empty [News] Producătorul Kim Tae Ho i-a înecat corăbiile lui Kwanghee după un gest grijuliu

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Joi Oct 06, 2016 9:24 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Producătorul Kim Tae Ho a trebuit să-i distrugă toate visurile lui Kwanghee recent – dar spre amuzamentul tuturor.

    Kwanghee a postat o poză pe contul lui de Instagram la 25 februarie. În această poză arată foarte fericit ţinând o vafă, explicând că are parte de o dimineaţă frumoasă deoarece a primit o vafă delicioasă de la producătorul Kim Tae Ho, care poate fi văzut stând în planul secund al pozei şi având o faţă enigmatică.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Netizenii nu au postat numai comentarii de genul: „Vafa pare delicioasă”, dar şi „Ce este cu faţa producătorului?”, curiozitatea publicului crescând până când producătorul a scris glumeţ la postarea lui Kwanghee: „Am cumpărat acea vafă pentru Yoo Jae Suk...” provocând amuzamentul publicului.

    Netizenii care au văzut comentariul au postat mai apoi: „Mă întreb cum va reacţiona Yoo Jae Suk dacă va vedea acest comentariu” şi „Kwanghee a fost fericit şi apoi nu a mai fost fericit.”

    Sursa: Allkpop
    Trad. ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 10:40 am