Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Star Empire face o declaraţie oficială şi Junyoung postează pe Twitter că au ajuns la un consens 10h0j2d

    [News] Star Empire face o declaraţie oficială şi Junyoung postează pe Twitter că au ajuns la un consens

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Star Empire face o declaraţie oficială şi Junyoung postează pe Twitter că au ajuns la un consens Empty [News] Star Empire face o declaraţie oficială şi Junyoung postează pe Twitter că au ajuns la un consens

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Mar Noi 17, 2015 9:37 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Star Empire a precizat poziţia lor oficială privind problema iscată de liderul ZE:A, Junyoung prin postarea unor mesaje în care îl critică pe CEO-ul Shin Joo Hak. Mesajul lor publicat la 22 septembrie, ora 8:25 a.m. este următorul: “Bună, aici e Star Empire! Ȋn primul rând am dori să ne cerem scuze fanilor ZE:A cărora le-am pricinuit îngrijorări. Seara trecută, Junyoung şi Shin Joo Hak s-au întâlnit, au discutat sincer şi s-au împăcat. După ce am discutat întreaga noapte cu Junyoung am reuşit să ajungem la un consens. Trebuia să fi fost mai atenţi şi să fi discutat mai demult, dar cum am lucrat împreună de atâta timp am crezut că ne înţelegem unii cu alţii, dar de fapt atitudinea aceasta a creat neînţelegeri. Aceast conflict este de fapt o şansă de a demonstra că putem lucra mai mult şi că putem colabora mai bine. Ȋn ultimul rând, am dori să ne cerem scuze celor care iubesc şi cărora le pasă de ZE:A şi SE”.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Junyoung a postat de asemenea pe Twitter despre ce s-a întâmplat: “Aici e Junyoung (ZE:A). Aş dori să-mi cer scuze pentru problemele pe care le-am cauzat astăzi. Tocmai am terminat discuţia cu CEO-ul şi am reuşit să ne înţelegem şi mă bucur că sinceritatea mea a fost comunicată. Aş dori să-i mulţumesc CEO-ului pentru că ne-a ascultat plângerile şi pentru că ţine la noi…Am dorit să vă spun că este păcat să îl certaţi pe CEO după ce am reuşit să ne înţelegem…Uitaţi…E ca şi cum eu şi CEO-ul am avut o problemă de familie. Ȋn alte companii poate este mai rău de atât…dar motivul pentru care vreau să mă opresc aici este pentru că nu vreau să-l vad pe CEO părăsit de toţi. Ce nu am putut înţelege…toate emoţiile…cum toate agenţiile celelalte sunt la fel, iar CEO-ul Shin Joo Hak a trebuit să vadă sângele pe care ceilalţi evită să-l vadă…Pentru că ei ştiu cum să se uite la lupte fără să le pese, zicând/motivând că aşa este această lume condusă. Sunt sigur că sunt persoane care fac lucrul acesta. Dar acum am câştigat inima companiei noastre. Pentru bunăstarea celorlalte celebrităţi voi continua să critic. Cred că ei merită să afle cum să-i supravegheze şi să-i protejeze pe cei dragi lor ca mine… în special dacă eşti un bărbat CEO. Acum eu şi ZE:A vom proteja SE şi CEO-ul Shin Joo Hak. Ȋi iubesc atât de mult pe ZE:A’s. Aceasta nu este numai opinia mea… Siwan a fost ocupat…Un CEO s-a scuzat şi a plâns în faţa a opt idoli şi văzând acele lacrimi am simţit că trebuie să-l protejez mai mult ca oricând. După toate acestea, el este o persoană în care mă încred şi acum el este de partea noastră…Vă spun că noi toţi ne vom uni. CEO-ul nostru…astăzi…ne-a protejat şi m-a ascultat. Celelalte poveşti/întâmplări legate de această problemă numai noi le vom şti. Am plâns atât de mult astăzi şi am simţit că numai atunci când ne spunem adevăratele sentimente putem să ne înţelegem cu adevărat. Am văzut lacrimi…”

    Odată cu ultima postare, el a ataşat şi o poză cu semnătura CEO-ului

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Sursa: Soompi
    Trad. ro: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 12:31 pm