Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Park Ji Sung s-a pozat cu idolii de la BEAST, 2AM, B1A4, ZE:A, BTOB şi VIXX pentru “Running Man”- ediţia specială cu ocazia Campionatului Mondial de Fotbal  10h0j2d

    [News] Park Ji Sung s-a pozat cu idolii de la BEAST, 2AM, B1A4, ZE:A, BTOB şi VIXX pentru “Running Man”- ediţia specială cu ocazia Campionatului Mondial de Fotbal

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Park Ji Sung s-a pozat cu idolii de la BEAST, 2AM, B1A4, ZE:A, BTOB şi VIXX pentru “Running Man”- ediţia specială cu ocazia Campionatului Mondial de Fotbal  Empty [News] Park Ji Sung s-a pozat cu idolii de la BEAST, 2AM, B1A4, ZE:A, BTOB şi VIXX pentru “Running Man”- ediţia specială cu ocazia Campionatului Mondial de Fotbal

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Vin Oct 23, 2015 6:51 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    La 26 mai, jucătorii de fotbal Park Ji Sung şi Seol Ki Hyeon s-au întâlnit în Mokdong (Seoul) pentru a filma o ediţie specială a emisiunii “Running Man”. Changmin (2AM) a publicat o poza ce atestă prezenţa lor pe contul lui personal SNS. În poza de grup, Park Ji Sung şi Seoul Ki Hyeon stau alături de diverşi idoli: Changmin (2AM), Yoseob, Doojoon şi Kikwang (BEAST), Dongjun (ZE:A), Baro (B1A4), Minhyuk (BTOB) şi Leo (Vixx). Conform unui reprezentant al emisiunii, jucătorii de fotbal şi idolii s-au întâlnit pentru a filma o ediţie specială a emisiunii “Running Man” dedicată Campionatului Mondial de Fotbal. Până acum se ştie că Seol Ki Hyeon a fost chemat ca antrenor al echipei idolilor, iar rolul lui Park Ji Sung este încă necunoscut.

    Puteţi viziona acest episod special “Running Man” pe data de 8 iunie.

    Sursa: Soompi

      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 3:01 pm