Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News-HyungsikSpecial-6] Park Hyungsik şi actriţa Nam Ji Hyun vorbesc despre experienţele lor amoroase în interviul pentru revista High Cut 10h0j2d

    [News-HyungsikSpecial-6] Park Hyungsik şi actriţa Nam Ji Hyun vorbesc despre experienţele lor amoroase în interviul pentru revista High Cut

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News-HyungsikSpecial-6] Park Hyungsik şi actriţa Nam Ji Hyun vorbesc despre experienţele lor amoroase în interviul pentru revista High Cut Empty [News-HyungsikSpecial-6] Park Hyungsik şi actriţa Nam Ji Hyun vorbesc despre experienţele lor amoroase în interviul pentru revista High Cut

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Dum Noi 16, 2014 6:06 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Au fost dezvăluite fotografii în care Park Hyungsik şi Nam Ji Hyun pozează ca un cuplu. Cei doi actori au o atitudine diferită faţă de cea abordată în “What`s With This Family”. Atmosfera de ceartă din serial este înlocuită cu una calmă în care sunt schimbate priviri calde şi pline de iubire, ca într-un cuplu. Park Hyungsik este îmbrăcat în haine autumnale: haine croşetate, pulovere cu gât şi jerseu, în timp ce Nam Ji Hyun poartă o vestimentaţie de la marca Bean Pole-Bike Repair Shop.
    Recent, Park Hyungsik a atras atenţia fanilor după ce a plătit masa unor soldaţi care erau în vacanţă. In interviul care a avut loc după sesiunea foto, Park Hyungsik a declarat: “M-am dus cu colegii într-un restaurant şi am văzut patru soldaţi mâncând la o masă, iar alături de ei, un soldat mânca cu familia sa. Sunt sigur că şi cei patru ar fi dorit să mănânce alături de familiile lor aşa că am decis să le fac cinste. Le-am plătit masa şi le-am transmis un mesaj cu . Mai târziu, unul dintre ei a făcut publică povestea printr-o reţea de SNS. Am fost emoţionat de acest lucru deoarece am simţit că inimile noastre s-au conectat.” Întrebat dacă ar vrea să fie într-o relaţie, Park Hyungsik a comentat: “Nu trece o zi fără să mă gândesc la acest lucru. Nu am întâlnit încă fata potrivită pentru mine şi cred că o să treacă multă vreme până o s-o găsesc. Simt că celulele destinate iubirii se dezintegrează.”
    Nam Ji Hyun a fost de acord cu declaraţia lui Hyungsik: “Nu ştiu cum e să iubeşti pe cineva de sex opus. Am absolvit o şcoală de fete, iar după facultate, băieţii pe care i-am întâlnit i-am simţit ca fiind fraţii mei.” Apoi, întrebată care a fost cel mai bun rol, Nam Ji Hyun a răspuns: “Rolul care mi-a oferit cea mai mare şansă a fost cel din “Queen Seon Deok”. În această dramă, mulţi oameni au început să-mi recunoască munca şi este de asemenea drama în care am fost antagonistă pentru mai mult timp. Şi dacă aş fi întrebată ce am câştigat lucrând în această dramă ar fi: maturitatea mentală.”
    În privinţa titlului său de actor-dol (actor idol) Park Hyungsik a zis: “Sunt mulţi actor-doli. Acum sunt la nivelul în care învăţ cum să interpretez. În această dramă sunt foarte mulţi seniori de la care voi învăţa mult.” Pictorialul celor doi poate fi văzut în revista High Cut, numărul din 21 august. Iar din 26 august prin Digital High Cut, cititorii pot vedea poze de înaltă calitate şi clipuri care nu apar în revistă.
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Sursa: Soompi
    Trad.ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 4:00 am