Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] ZE:A dezvaluie ca Siwan era cel obsedat de moda 10h0j2d

    [News] ZE:A dezvaluie ca Siwan era cel obsedat de moda

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] ZE:A dezvaluie ca Siwan era cel obsedat de moda Empty [News] ZE:A dezvaluie ca Siwan era cel obsedat de moda

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Mier Iul 16, 2014 9:33 pm

    Chiar daca Kwanghee e de obicei vazut ca liderul ZE:A in domeniul modei, se pare ca Siwan a fost de fapt precursurul lui. La 3 iulie, ZE:A a fost invitata la programul de pe KBS CoolFM "Lee Soo Ra`s Music Plaza". Aici au declarat: " Dintre toti cel care a avut cel mai mare interes in moda a fost Siwan. Chiar devenise o obsesie". "Acum cel care se straduieste cel mai mult este Kwanghee. Va prezenta in curand o emisiune despre cum se fac hainele asa ca este si mai atent la noutatile din moda." Au adaugat: "Probabil va ajunge stresat din cauza atentiei pe care o ofera hainelor."
    Auzind acestea Lee Soo Ra a zis: "Cand l-am intalnit pe Kwanghee pentru prima data el mi-a adresat aceste intrebari: 'Ce marca este ceasul acela? De unde ai luat acea geanta?'. Este prima celebritate masculina care mi-a pus astfel de intrebari". Lee Soo Ra a fost de acord cu afirmatiile membrilor ZE:A in legatura cu interesul lui Kwanghee de a arata cat mai bine.
    Sursa:Soompi
    Trad.ro: WitchMedusa.Empiro
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 3:09 am