Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire  cu fanii 10h0j2d

2 participanți

    ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire cu fanii

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire  cu fanii Empty ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire cu fanii

    Mesaj  Liana Mar Aug 23, 2011 9:40 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



    ZE:A a castigat multa atentie pentru unica lor intalnire cu fani ce a avut loc pe data de 21-22 august.Spre deosebire de alte standarde,sa indeplineasca si sa intampine,grupul si-a luat fanii pentru una-doua nopti de activitate intitulata "Tabara ZE:A",unde membrii s-au impartin in echipe de cate 3 pentru activitatile recreative.
    100 de fanii trebuie sa se implice in sporturile distractive cu grupul,incluzand alpinism pe gheata,sport alpinism si chiar jocuri ca aruncand monezi intr-o piscina si concursul de mancat inghetata in viteza in frig.
    Reorezentantul de la Sporturile Kolon spune:"ZE:A a fost intotdeauna un fan al sporturilor si exercitiilor si ei au venit la noi cu o idee unica de o tabara de alpinism.Deoarece ideea a fost atat de diferita fata de mediul de intalnire a fanilor,raspunsul a fost mare printre fani."
    Membrii adauga:"Am avut o gramada de distractie si timpul a fost semnificativ.Am incercat tot ce e mai bun sa ne asiguram ca strangem o multime de amintiri cu fanii care ne ofera mereu atat de multa iubire.Desi a fost un eveniment pentru fani,suntem recunoscatori pentru ca am avut parte de multa distractie"

    Sursa+Poze:Sports Chosun via Nate
    Credit:Liana@EmpireRomania
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire  cu fanii Empty Re: ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire cu fanii

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Aug 23, 2011 9:47 pm

    aih ce fani, mie ciuda nu-i drept de ce ei angry laughing laughing

    da oricum e frumos ce au facut pentru fani lor High Five!
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire  cu fanii Empty Re: ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire cu fanii

    Mesaj  Liana Mar Aug 23, 2011 9:55 pm

    da si mie imi este putin ciuda dar ma bucur pentru ei ca au avut onoarea aceasta love struck
    si ZE:A au inca o bila alba din partea mea pentru ca nu sunt genul de persoane care sa se tina cu nasul pe sus tongue
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire  cu fanii Empty Re: ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire cu fanii

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Aug 23, 2011 10:05 pm

    chiar nu's genu de persoana ~ sper sa nu se schimbe nimeni din trupa sa fie asa
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire  cu fanii Empty Re: ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire cu fanii

    Mesaj  Liana Mar Aug 23, 2011 10:42 pm

    stiu tongue dar asta ramane de vazut big grin
    oricum ZE:A is za best love struck
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire  cu fanii Empty Re: ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire cu fanii

    Mesaj  M.Junyoungro Mier Aug 24, 2011 6:03 am

    asta poti sa o mai spui o data

    nimeni nu-i intrece la asta love struck

    Continut sponsorizat


    ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire  cu fanii Empty Re: ZE:A ia 100 fani norocosi intr-o unica experienta de intalnire cu fanii

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 3:35 pm