Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News-HyungsikSpecial-11] Park Hyungsik admite că devine gelos când îi vede împreună pe Seo Kang Jun şi Nam Ji Hyun 10h0j2d

    [News-HyungsikSpecial-11] Park Hyungsik admite că devine gelos când îi vede împreună pe Seo Kang Jun şi Nam Ji Hyun

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News-HyungsikSpecial-11] Park Hyungsik admite că devine gelos când îi vede împreună pe Seo Kang Jun şi Nam Ji Hyun Empty [News-HyungsikSpecial-11] Park Hyungsik admite că devine gelos când îi vede împreună pe Seo Kang Jun şi Nam Ji Hyun

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Dum Noi 16, 2014 8:48 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    La 25 septembrie, contul de Twitter al trupei ZE:A a postat o poză cu Seo Kang Jun, Nam Ji Hyun şi Park Hyungsik. La descrierea pozei scria: “În puţin timp, la 11:10 PM, echipa “What`s With This Family” va apărea la “Happy Together 3”! Staţi pe poziţii ca să aflaţi secretul lui Hyungsik, cel iubit de sunbaes.” Această postare a fost confirmată mai târziu când a fost difuzat episodul din “Happy Together 3” pe KBS 2TV. În dramă, personajul interpretat de Hyungsik este inclus într-un triunghi amoros cu Seo Kang Jun şi Nam Ji Hyun. Hyungsik a făcut o declaraţie surprinzătoare în timpul emisiunii când a admis că este gelos când îi vede împreună pe Seo Kang Jun şi Nam Ji Hyun.
    Când MC-ul Park Mi Sun a întrebat: “Cum eşti într-un triunghi amoros, devii vreodată într-adevăr gelos?”. Hyungsik a spus cu sinceritate: “Bineînţeles că nu e chiar un sentiment real, dar când cei doi sunt împreună mă gândesc imediat: fără vreun motiv real. Devin gelos.”
    Pe de altă parte Seo Kang Jun a remarcat: “Nu cred că am devenit vreodată gelos. Personajul meu este cel care creează probleme între cei doi. Nu trebuie să fiu gelos.” Continuând discuţia pe tema vieţii amoroase, MC-ul l-a întrebat pe Hyungsik dacă s-ar întâlni cu o fată care să fie mai mare decât el. Hyungsik a răspuns: “Dacă iubesc o femeie, vârsta nu contează.”
    Fanii noonei, mai există speranţă!

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Sursa:  Allkpop
    Trad.ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 7:04 am