Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Im Siwan si Jinyoung de la B1A4 sunt idolii-actori ai anului 2014 10h0j2d

    [News] Im Siwan si Jinyoung de la B1A4 sunt idolii-actori ai anului 2014

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Im Siwan si Jinyoung de la B1A4 sunt idolii-actori ai anului 2014 Empty [News] Im Siwan si Jinyoung de la B1A4 sunt idolii-actori ai anului 2014

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Lun Aug 18, 2014 7:50 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Nici nu a inceput bine anul 2014 ca doi talentati idoli au atras deja interesul publicului prin interpretarile lor. Vorbim desigur de Siwan (ZE:A) si Jinyoung (B1A4) care s-au mutat cu succes de pe scena pe platourile de filmare.
    Recunoscut ca fiind prototipul ideal al frumusetii masculine, Siwan a ajuns la inimile spectatorilor cu rolul lui Jin Woo din "The Attorney". Jin Woo este fiul unei mame sarace care conduce un restaurant si desi personajul nu a fost unul principal, Siwan a castigat stima criticilor prin interpretarea lui realistica si emotionanta. Cu toate ca este un actor incepator, Siwan a reusit sa ajunga la nivelul de interpretare specific unor seniori precum: Song Kang Ho, Kim Young Ae, Kwak Do Won si altii. "The Attorney" a depasit recent limita de zece milioane de vizionari devenind una din cele zece filme coreene care au reusit acest lucru. Siwan a dezvaluit adevaratele lui sentimente in legatura cu acest eveniment: "Cred ca inceputul a fost bun. Dar Roma nu a fost construita intr-o zi si sunt putin emotionat in legatura cu urmatorul meu rol. Cum multi mi-au vazut debutul, e normal ca la al doilea rol sa nu atrag atentia prea repede. Din aceasta cauza, trebuie sa ma pregatesc. Ar trebui sa ma bucur de moment si sa lucrez mult ca sa nu am probleme in viitor. De fapt, fiind la primul film nu am nicio idee ce inseamna zece milioane de vizionari."
    Alt idol-actor care a uimit industria cinematografica este Jinyoung de la B1A4 care a debutat cu "Miss Granny". Jinyoung a primit laude pentru interpretarea lui naturala a liderului unei formatii rock de amatori. Acest rol a ajutat la cresterea popularitatii lui Jinyoung. Directorul Hwang Dong Hyuk a zis: "Atitudinea lui fata de actorie a fost unica de la inceput. Interpretarea lui a fost atat de buna incat pentru un moment nu am fost sigur daca era actor sau idol." Filmul a inregistrat recent cinci milioane de vizionari si a devenit cel mai faimos film coreean de pana acum. Puteti citi o recenzie Soompi despre "Miss Granny" aici:
    Voi ati vazut interpretarea lor? Ce parere aveti? Sunt actori buni?
    Sursa: Soompi
    Trad.ro: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 6:22 am