Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Park Hyungsik e dispus sa faca orice pentru a interpreta un rol bine 10h0j2d

    [News] Park Hyungsik e dispus sa faca orice pentru a interpreta un rol bine

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Park Hyungsik e dispus sa faca orice pentru a interpreta un rol bine Empty [News] Park Hyungsik e dispus sa faca orice pentru a interpreta un rol bine

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Dum Aug 10, 2014 4:05 am

    La 24 martie, Park Hyungsik a aparut in cadrul programului radio "Shimshimtapa" (prezentat de Shin Dong) impreuna cu Yewon (Jewelry) si au discutat despre daruirea lui pentru actorie si viitoarele roluri. Cand a fost intrebat daca ar filma scene nud pentru un film, Hyungsik a zis fara ezitari: "Daca este o scena importanta pentru film, as face-o!". Intrebat apoi daca si-ar rade capul pentru un rol, acesta a raspuns afirmativ: "Nu conteaza ce fel de scena este, as face orice as putea si mi-as da silinta sa iasa bine". Park Hyungsik a vorbit si despre colegii din drama "The Heirs": "Toti suntem de aceeasi varsta asa ca atmosfera este intotdeauna grozava. Lee Min Ho si Kim Woo Bin sunt cei care inveselesc de obicei atmosfera. Par linistiti, dar sunt amuzanti."
    Sursa: Soompi
    Trad.ro: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 4:51 am