Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update 10h0j2d

3 participanți

    [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update

    Zeze
    Zeze
    Groupe:Translator ☆
    Groupe:Translator ☆


    Mesaje : 2863
    Varsta : 31
    Localizare : ZE:A's Empire
    Data de inscriere : 20/06/2012
    Stare de spirit : ~ ☆STAR EMPIRE☆ ~

    [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update Empty [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update

    Mesaj  Zeze Sam Mar 23, 2013 7:10 pm

    @ZEA_MW:오늘 일본 콘서트 잘 마무리 했습니당 ㅋㅋ 너무 행복했고 감사합니다 ...ㅠ 한국팬분들은 내일 한국에서 봐욧 !!!
    Trans: Am terminat concertul din Japonia cu bine astaziㅋㅋ Am fost asa de fericit, va multumesc..ㅠ Fanii din Korea o sa va vedem maine!!!

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    @ZEA_Hyungsik:요즘 교복을 진짜 자주 입어보는구나.. 그래도 아직은 어울리는것같기도 ..흐흐 동준학생과 같이!
    Trans: Zilele astea am purtat des uniforme..Inca sunt bune de purtat...흐흐 Impreuna cu studentul Dongjun!

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    @ZEA7777:일본 콘서트 오신분들 감사해요~ 다음번엔 더 좋은무대 보여드릴...??ㅋㅋㅋ
    기대해주세요!!!
    Trans: Multumim tuturor celor care au venit la concertul din Japonia~ O sa va aratm ceva si mai bun data viitoare..??ㅋㅋㅋ De abia astept

    @ZEA_TH:현아누나 성아 고마워요~^^♥ 나중에 나뮤콘서트하면 지원갑니다!! 고마워요~^^♥
    Trans: Hyuna noona, Seongah va multumesc~^^♥ data viitoare daca 9muses va sustine un concert , am sa va ajut!! Multumesc~^^♥

    @ZEA_TH: Love♥
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    @ZEA_leader: ありがとうございます。また会いましょう
    Trans: Va multumuesc. Sa ne mai intalnim odata.
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    @ZEA_MW :나 하민우라는사람은웃음을 좋아하지만 그만큼 차갑기도하다.나도인정한다.연예인이그럼안되지만그만큼직업이예민한직업이기도하다.어떤사람도 사람이 항상 기분이 좋은건아니니깐.하지만이건확실하게말할수있다.나를사랑해주고응원해주시는분들은 끝까지내가확실하게 책임질수있다는것
    Trans: Eu, Ha Min Woo este o persoana caruia ii place sa zambeasca, dar poate fi la fel foarte rece. Recunosc asta. O celebritate nu se poate comporta asa, dar este o munca ce poate deveni sensibila. Pentru ca o persoana nu poate sa fie mereu intr-o stare buna de spirit.
    Dar pot sa zic cu incredere. Cei care ma incurajeaza si ma iubesc am sa fiu alaturi de ei mereu.

    @ZEA7777:@ZEA_MW 너를 좋아해주는 사람이 있으면 싫어하는 사람도 있을거야 그게 세상에 이치래 그래도 제아 8명과 많은 스텝들이 너를 좋아해주는 사람이고 제아를 좋아해주는 많은 팬분들이 계시잖아 항상 힘내고 웃음 잃지말기 미소담당 이잖아 너ㅋㅋㅋ살인미소ㅋㅋ
    Trans: Daca sunt persoane care te plac sunt persoane care si te urasc. Asta e logica lumii. Chiar si asa cei 8 membri din ZE:A impreuna cu stafful care
    sunt oameni care tin la tine si de asemenea sunt si fanii ZE:A. Nu te descuraja si nu-ti pierde zambetul. Nu esti tu reprezentantul zambetuluiㅋㅋㅋ
    Zambet naucitorㅋㅋ

    @ZEA_MW:今日来てくれたみなさんありがとうございます!いつもファンのみなさんのことが僕たちには力になり僕たちの希望です。本当に感謝し、特に今日隼人んのご両親が応援しに来てくれて本当に幸せでした!ちゃんと挨拶できなくて申し訳ないし今度はちゃんと挨拶します~!
    Trans: Toti cei care ati venit astazi, va multumesc! Intotdeauna fiecare fan ne-a dat putere si speranta. Va multumesc din suflet, in special astazi parintilor lui Hayato au venit sa ne incurajeze, asa ca sunt foarte fericit!
    Imi pare foarte rau ca nu am apucat sa-i intampinez cum trebuie. Data viitoare am sa fac cum trebuie!

    @ZEA7777 :
    Come to the back 절대로 비번까먹어서 트윗안한거아니에요~;;;
    Trans: Come to the back nu mi-am uitat nicioadta datoria asa ca nu am scris pe Twitter~;;;

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    @ZEA_TH The weather is niceㅋ Feels like I'm back becoming high school student after a long timeㅋㅋ
    Trans: Vremea e asa de frumoasa ㅋ Ma simt de parca am redevenit un elev de liceu dupa mult timp ㅋㅋ
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    @ZEA_Hyungsik:날씨가 좋으니 미치겠네
    Trans:Vremea e asa de frumoasa, o iau razna

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    @ZEA_leader:ㅋㅋㅋ봄인가보오.
    벚꽃이폈소
    ㅋㅋㅋ It's spring season.
    and Cherry blossom
    Trans: E primavara si ciresii au inflorit.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    @ZEA_MW:좋은아침 ~~!!ㅋㅋㅋ
    Trans:O dimineata rece~~!!ㅋㅋㅋ

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    @ZEA_leader :good morning japan
    Trans: Buna dimineata Japonia
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    scr:@ZEA_MW, @ZEA_TH, @ZEA_leader, @ZEA_Hyungsik, @ZEA7777, jaisiwan, zeas_world, zeasdream,
    trans.ro: Zeze@empireromania
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update Empty Re: [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update

    Mesaj  M.Junyoungro Dum Mar 24, 2013 1:16 am

    wooow..da minnu ce l-a apucat ? cine s-a luat de el? At Wits\' End At Wits\' End At Wits\' End
    Minnu cine s-a luat de tine? ZI acum!! feeling beat up feeling beat up
    Zeze
    Zeze
    Groupe:Translator ☆
    Groupe:Translator ☆


    Mesaje : 2863
    Varsta : 31
    Localizare : ZE:A's Empire
    Data de inscriere : 20/06/2012
    Stare de spirit : ~ ☆STAR EMPIRE☆ ~

    [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update Empty Re: [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update

    Mesaj  Zeze Dum Mar 24, 2013 8:24 pm

    chiar asa cine sa se ia de Minnu a nostru nu stie cum sa ia bataie devil devil phbbbbt phbbbbt feeling beat up
    LeeSooJin<3
    LeeSooJin<3
    Group: ♔ PHEONIX
     Group: ♔ PHEONIX


    Mesaje : 1210
    Localizare : in Mazeltovland^^
    Data de inscriere : 01/06/2012
    Stare de spirit : HaPPy^.^

    [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update Empty Re: [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update

    Mesaj  LeeSooJin<3 Lun Mar 25, 2013 8:20 am

    O o o oppa gt674 gt674 gt674 gt674
    nu imi place cum ii sta cu freza asta lui Heechul phbbbbt shame on you
    Zeze
    Zeze
    Groupe:Translator ☆
    Groupe:Translator ☆


    Mesaje : 2863
    Varsta : 31
    Localizare : ZE:A's Empire
    Data de inscriere : 20/06/2012
    Stare de spirit : ~ ☆STAR EMPIRE☆ ~

    [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update Empty Re: [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update

    Mesaj  Zeze Lun Mar 25, 2013 1:53 pm

    lasa ca se schimba el...Taeheon cred ca si-a schimbat de vreo 3 ori look-ul laughing asa ca se schimba el Puppy Dog Eyes Puppy Dog Eyes

    Continut sponsorizat


    [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update Empty Re: [Trans+Pics] 130322 Minwoo, Heechul, Taeheon, Hyungsik, Junyoung Twitter Update

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 12:09 pm