Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[Trans] 121127 Moon leader,Minwoo,ZE:A's Twitter Update 10h0j2d

    [Trans] 121127 Moon leader,Minwoo,ZE:A's Twitter Update

    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [Trans] 121127 Moon leader,Minwoo,ZE:A's Twitter Update Empty [Trans] 121127 Moon leader,Minwoo,ZE:A's Twitter Update

    Mesaj  M.Junyoungro Joi Noi 29, 2012 3:51 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    @ZEA_leader 날도추워지고 듣기좋은 Jpop 추천좀 해드렸어요! ^^ JUJU라는 가수 좋은 노래 많아서 예전부터 좋아했던분 ^^ Shimiz shota는 벚꽃이라는노래는 일본 콘서트에서도 부른적있고 일본가수중 R&B를 멋지게 소화해내는가수Jay'ed도 좋음!

    Azi e mai rece, recomand Jpop că este frumos să fi auzit! ^^ Cantareata/canteret numit JUJU are o multime de cântece buneși persoana Imi place de ceva timp ^^ (Eu) nu am cântat piesa numita “벚꽃 (Cherry Blossom)” de laShimizu Shota in concertul din Japonia, printre cântăreti japonezi Si de asemenea imi place canterul Jay’ed ca face R&B bine!

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    @ZEA_leader 櫻(Sakura),Home-Shimizu shota 櫻雨(Sakura Ame)-JUJU
    (Sakura) Sakura, Sakura Rain Home-Shimizu shota (Sakura Ame)-JUJU

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    @ZEA_9 [from케빈] 뮤지컬 광화문연가 첫공연을 마쳤습니다! 앞으로 더욱 발전하는 모습 보여드릴게요! 오늘 와주신 팬여러분 너무나 큰힘이 되어줘서 고마워요! 감기조심하시고 내일도 화이팅! 트위터로 자주만나요♥
    [de la Kevin] TPrima performanta de la musicalul Gwanghwamun Sonata s-a terminat! Promit să-ti arăt un progres in viitor! Azi multi fani au venit, înseamnă foarte mult, multumesc! Maine fiti atenti sa nu raciti, hwaiting! Ne vom intalni pe twitter de multe ori♥

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    @ZEA_MW 다들 잘지내고 있남??? ㅋㅋㅋㅋㅋ
    Faceti bine??? ㅋㅋㅋㅋㅋ

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    @ZEA_leader JUJU 와JAY'ED가 같이부른 明日がくるなら (내일이온다면) 이 곡은 듀엣곡인데 이 노래도 좋아요.
    Melodia JUJU si JAY’ED cântat împreună numite “明日がくるなら (내일이온다면)” este un cântec duet, aceasta melodi a de asemenea frumoasa.

    source: im proud to be ZE:AS for ZE:A.@FB+ zea_9's twitter + ZEA_leader's twitter + ZEA_MW's twitter
    trans ro:empireromania

      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 7:37 pm