Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[Trans+Pic] [12.09.06] Dongjun makes his big screen debut, 'A Company Man' 10h0j2d

2 participanți

    [Trans+Pic] [12.09.06] Dongjun makes his big screen debut, 'A Company Man'

    Zeze
    Zeze
    Groupe:Translator ☆
    Groupe:Translator ☆


    Mesaje : 2863
    Varsta : 30
    Localizare : ZE:A's Empire
    Data de inscriere : 20/06/2012
    Stare de spirit : ~ ☆STAR EMPIRE☆ ~

    [Trans+Pic] [12.09.06] Dongjun makes his big screen debut, 'A Company Man' Empty [Trans+Pic] [12.09.06] Dongjun makes his big screen debut, 'A Company Man'

    Mesaj  Zeze Sam Sept 15, 2012 3:53 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Kim Dongjun cel mai tanar membru al grupului ZE:A, isi va face debutul pe marile ecrane cu filmul A Company Man.
    Acest film este despre seful de departament a unei companii de asasini care vrea sa traiasca o viata normala. Kim joaca rolul unui part-timer, la compania de asasini, care insa nu a terminat liceul si duce acum o viata riscanta.
    Kim joaca rolul unui tanar rece si rebel, dar care are grija de familia sa foarte bine. El joaca rolul cheie pentru al face pe So Ji Sub, care joaca rolul unui sef numit Ji HyungDo sa se intoarca impotriva companiei pentru prima data. Kim a practicat din greu pentru film si a facut intreaga echipa sa-l laude aratandu-le abilitatile lui de a trage cu arma. S-a dedicat acestui film pentru a fi in top in aceasta toamna.
    Filmul va fi lansat pe 18 octombrie

    source:Xportsnews.com + empirechildren.net
    trans.ro: Zeze@empireromania
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [Trans+Pic] [12.09.06] Dongjun makes his big screen debut, 'A Company Man' Empty Re: [Trans+Pic] [12.09.06] Dongjun makes his big screen debut, 'A Company Man'

    Mesaj  M.Junyoungro Sam Sept 15, 2012 3:57 am

    nu mai bun acum am timp sa ma uit la el happyy happyy kjuytg

      Data/ora curentă este: Dum Mai 12, 2024 11:22 am