Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message 10h0j2d

2 participanți

    [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message

    Zeze
    Zeze
    Groupe:Translator ☆
    Groupe:Translator ☆


    Mesaje : 2863
    Varsta : 31
    Localizare : ZE:A's Empire
    Data de inscriere : 20/06/2012
    Stare de spirit : ~ ☆STAR EMPIRE☆ ~

    [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message Empty [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message

    Mesaj  Zeze Lun Aug 20, 2012 9:37 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Siwan ,membru ZE:A, si-a exprimat multumirea fata de actrita veterana Kim Hee Sun.
    Kim Hee Sun impreuna cu cativa colegi de platou din noua drama fantastica de pe SBS “Faith”
    au fost recent la o editie a emisiunii ‘One Night Of TV Entertainment’.
    Acolo Kim Hee Sun la ales pe Siwan ca fiind idolul care i-a atras atentia in ultima vreme si i-a trimis un mic mesaj video.
    Siwan la randul lui i-a raspuns, scriind pe pagina personala de Twitter “Senior Kim Hee Sun~ Am vazut emisiunea astazi!! Ma simt onorat ca stiti cine sunt.”
    Incercand din greu sa exprime ce mare fan este, Siwan a continuat “Sunt ca dumneavoastra, am o admiratie adanca fata de dumneavoastra! Trebuie sa fie greu sa filmati pe vremea asta calduroasa, dar sa fiti puternica si daca voi avea ocazia , mi-ar place sa va intalnesc.”
    Compania lui Siwan au adaugat “ Atunci cand emisiunea a fost difuzata, Siwan filma pentru sitcom si s-a bucurat cand a auzit vestea. Spunandu-i care are ‘sentimente profunde’ pentru ea, a fost modul lui de a spune ca o admira mult si are respect pentru ea.’
    Intre timp Siwan si restul membrilor din ZE:A au incheiat promovarile pentru cel de-al doilea album ‘SPECTACULAR’ cu o performanta finala saptamana asta si va continua cu noul album ‘Phoenix’ din 27 august.


    source:allkpop, tumblr
    credit: Zeze@empireromania
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message Empty Re: [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Aug 21, 2012 4:47 am

    wooooow da cine e tipa?
    si chiar ma bucur pentru el, si chiar sunt surprinsa cum a borbit despre ea tongue
    Zeze
    Zeze
    Groupe:Translator ☆
    Groupe:Translator ☆


    Mesaje : 2863
    Varsta : 31
    Localizare : ZE:A's Empire
    Data de inscriere : 20/06/2012
    Stare de spirit : ~ ☆STAR EMPIRE☆ ~

    [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message Empty Re: [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message

    Mesaj  Zeze Mar Aug 21, 2012 12:10 pm

    habar nu am I Don\'t Know
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message Empty Re: [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Aug 21, 2012 3:12 pm

    Spoiler:

    Continut sponsorizat


    [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message Empty Re: [Trans+Pic] ZE:A’s Siwan responds to Kim Hee Sun’s video message

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 12:02 am