Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[TRANS + VID] [ZE:A cut] Hyungsik letter to ze:a members  10h0j2d

    [TRANS + VID] [ZE:A cut] Hyungsik letter to ze:a members

    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [TRANS + VID] [ZE:A cut] Hyungsik letter to ze:a members  Empty [TRANS + VID] [ZE:A cut] Hyungsik letter to ze:a members

    Mesaj  M.Junyoungro Mier Iul 11, 2012 3:52 am



    Sunt printul din ZE:A si maknae Hyungsik.Azi am un mesaj pentru membrii mei.E prima data cand spun ce am in minte pentru membrii in fata tuturor,asa ca sunt nervors si ma simt puitn rusinat dar..Ok, acum citesc mesajul.

    - Pentru ZE:A a noastra -

    Am fost atât de greu să faci înainte de a debutat. Intr-o zi am fost organizat un concert, fără a avea masa noastra o singura data pe zi. Într-o zi ne-am mutat locul folosind un mic blocaj plin de masina. Intr-o zi am fost luptă în fiecare parte, atunci când avem ceva iritat.Deci, acum suntem în măsură să ne cunoastem reciproc şi încredere unul în celălalt mai mult, după ce am avut timp greu.Şi acum am devenit o familie care una foarte preţioasă.

    În cazul în care membrul pare putin trist, restu membrilor il inveselesc. În cazul în care membrul întors acasă după ce rănit mintea lui, restul membriilor il imbratiseaza calduros. Dacă avem un lucru fericit, noi multumim impreuna. Daca un membri e suparat. restul membriilor incearca sa'l faca fericit.

    Apoi, acum ne aflăm în acest stadiu cu acest membri. In fata scenei, întotdeauna există multe fanii nostri care ne iubesc şi ne susţine. Sunt foarte fericit ca vreau să rămân aici pentru totdeauna.

    El este ca un tată, Kevin hyung.Putem învăţa de la el o mulţime.Va multumim pentru consilierea pentru mine ca eu sunt capabil să se crească un adult bun.

    Fashion leader, Siwan hyung. Arati mic dar ştiu că într-adevăr crede despre membri,aşi are grijă despre membri. Multumesc.

    Prince of laugh, KwangHee hyung. Chiar daca esti obosit,
    ii faci sa rada care au avut lucruri triste.Multumesc.

    Esti ca o mama, TaeHeon hyung. Esti atat de natural ca un prostut. Cred că ai nevoie pentru a face un lucru rau un pic.

    Ca un diavol, HeeCheol hyung. Multuemsc pentru consilierea dvs când am făcut greşeli şi erori.

    Ca un real hyung, Minwoo hyung. Tu stai mereu de partea mea si ma aplauzi.multumesc.

    Baiatul ocupat, Dongjun. Nicioadata nu spui “obosit” chiar daca ai fost foarte ocupat. Invat asta de la tine.Multumesc.

    In sfarsit leader nostru ,Junyoung hyung.Ai spus întotdeauna scuză, “Imi pare rau ca nu am putut face bine ca lider tau.” dar ne-ai făcut ceea ce pot să cred că şi încredere unul în celălalt.

    Într-o zi fiecare dintre noi a avut o perioada foarte greu. Nu am putut avea grijă de ceilalţi membri, deoarece m-am simţit foarte rau .Timpul zboara şi mi-am amintit din nou în acea zi.Am înţeles că ai fost cu timpul cel mai greu, care te-ai uitat alţi membri care au avut o serie de lucruri triste.

    JunYoung hyung, imi pare rau si multumesc.

    Uitandu-ma imprejur. Sunt multu fani care il iubesc pe Junyoung hyung. Sunt fani care iubesc trupa ZE:A.

    Dacă vom avea un timp greu în viitor, nu renunta ca inainte, lhai sa dam tot ce e mai bun pentru viitorul nostru!

    Noi suntem 1, in totdeauna, ZE:A!

    cr:zeasdream + nzlfthh@tumblr
    transro:M.Junyoungro


      Data/ora curentă este: Dum Mai 12, 2024 6:24 am