Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

B-Pass Interview Magazine 10h0j2d

3 participanți

    B-Pass Interview Magazine

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    B-Pass Interview Magazine Empty B-Pass Interview Magazine

    Mesaj  Liana Lun Noi 14, 2011 3:26 pm

    ZEA- Tipul ideal de fata

    JunYoung: Este greu de spus. Încă nu am tip de femeie în mod clar. Doar bunătate. ea este foarte bună, dar are o inimă puternică. Atunci când ea se infurie, ea poate face acest lucru. Ceva de genul asta. De asemenea, îmi place foarte mult jjigae, deci ea poate să gătească jjigae foarte bine. Imaginaţi-vă, dacă femeia mea ideala mi-ar gati mancarea mea preferata , mă simt fericit.

    Kevin: "Umm ... Nu-mi pasă că ea are chip frumos sau stil, imi place cineva care are o buna amibianta sau amabilitate. Îmi place ca o femeie sa aibe zâmbet drăguţ. Si imi place o femeie delicată, dar nu mă simt bine în cazul în care ea încearcă să acţioneze drăguţ. De asemenea, imi plac o femeie activă. Este important ca ea sa vorbeasca ceea ce gândeste în mod clar, atunci când ea vrea să facă acest lucru. "

    KwangHee: "Îmi place o femeie cu amabilitate.Eu muncesc din greu cu mândria mea şi convingerile, aşa că as dori ca partenera meu sa lucreze foarte bine având propria ei mândrie şi convingeri, ca mine. Cred ca femeie independentă, este stralucitoare, aşa că imi place o femeie care are o gândire pozitivă. "

    Taehun: "Îmi place o femeie care mananca mult. Aş vrea ea sa pastreze sănătatea, aşa că imi doresc o femeie care mananca mult.Si imi place o femeie bună decât femeie rea.Ea are o inima buna si mananca mult. (intervievatorul a spus, "tu vorbesti ‘sa manance mult 'din nou şi din nou lol. ") Da, este cea mai importanta parte ... lol"

    HeeCheol: "Am un tip de femeie, dar există diferite diferente intre o soţie şi o prietenă.
    În primul rând, soţia mea are o inima buna. Ea este inteligentă şi stie să gătească foarte bine. De asemenea, ea are gândire calmă. Ea mă înţelege foarte bine. Apoi, prietena mea este ... ... o femeie frumoasă.
    Reporterul: " Asta e?!"
    Hee Cheol: "Da, asta este. lol. De asemenea, imi place o femeie care poate vorbi o altă limbă foarte mult. Îmi place, mai ales femeile care au o dorinta a lor. "

    MinWoo: "Îmi place o femeie care are vise.Ea încearcă ei tot ce este mai bun avand un scop pentru ca visele ei sa devin[color=green]Aşa că întotdeauna doresc să încerc tot ce este mai bun, la fel ca ea şi doriţi să ne arătăm asta unul celuilalt"

    HyungSik: Imi place o femeie care are o gândire pozitivă,activă, şi drăguţ,e simplu: imi place femeia care mă face fericit.

    DongJun: "ah .. nu am nici un tip de femeie, într-adevăr ... sunt un copil încă. lol. Dar îmi place o femeie care încearca tot ce este mai bun. Este un lucru important cred. De asemenea, este atractiv faptul că ea a făcut o greşeală sau ceva neîndemânatic. Dar nu-mi place o persoana neglijenta. "


    Sursa:B-Pass Magazine
    Credit:Liana@EmpireRo
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    B-Pass Interview Magazine Empty Re: B-Pass Interview Magazine

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Noi 15, 2011 1:09 am

    "îmi place foarte mult jjigae" deci ma face curioasa cu acea jjigae a lui laughing laughing
    "imaginaţi-vă, dacă femeia mea ideala mi-ar gati mancarea mea preferata , mă simt fericit." ma bucur simtete in continuare asa laughing laughing bai da de ce nu spune si problema altfel, daca e una de prin alt continent?ce face atunci? devil

    Bai oameni buni luati ex. lui Hyungsik .
    HyungSik: Imi place o femeie care are o gândire pozitivă,activă, şi drăguţ,e simplu: imi place femeia care mă face fericit. Scurt si la obiect si mie se pare cel mai simplu. tongue
    H.Minwooro
    H.Minwooro
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2157
    Localizare : Czech Republic
    Data de inscriere : 25/04/2011

    B-Pass Interview Magazine Empty Re: B-Pass Interview Magazine

    Mesaj  H.Minwooro Mar Noi 15, 2011 2:42 am

    ryu .. ai zis cu ''daca e una de prin alt continent?'' - ai putea fii tu , ca tu esti Made in Europa rolling on the floor
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    B-Pass Interview Magazine Empty Re: B-Pass Interview Magazine

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Noi 15, 2011 2:45 am

    scuza-ma pe mine ma i-a de crescut laughing laughing bine 2 ani acolo da nha tot de crescut ma i-a rolling on the floor rolling on the floor

    da nu ma refeream la mine ci la alta laughing laughing

    H.Minwooro
    H.Minwooro
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2157
    Localizare : Czech Republic
    Data de inscriere : 25/04/2011

    B-Pass Interview Magazine Empty Re: B-Pass Interview Magazine

    Mesaj  H.Minwooro Mar Noi 15, 2011 2:48 am

    lasa ca oppa te accepta .
    si nu cred ca l-ai refuza devil devil
    mda da , spui ca la alta , dar acea alta ai putea fi si tu
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    B-Pass Interview Magazine Empty Re: B-Pass Interview Magazine

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Noi 15, 2011 2:54 am

    da da cum sa nu laughing laughing

    da bine nu las refuza...da totusi... abia stiu pt mine laughing

    Vb la chat restu

    Continut sponsorizat


    B-Pass Interview Magazine Empty Re: B-Pass Interview Magazine

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 4:55 am