Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe  10h0j2d

2 participanți

    [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe

    SmHyungsik01
    SmHyungsik01
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 1660
    Varsta : 29
    Localizare : Neverland
    Data de inscriere : 06/07/2011
    Stare de spirit : H..H..Like always ^^

    [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe  Empty [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe

    Mesaj  SmHyungsik01 Lun Sept 19, 2011 5:57 pm

    Ze:A Dongjun <Girl K> In spatele scenelor ~ Asteptand sa filmeze

    Saptamana trecuta pe canalul CVG <Girl K> Ati vazut cu totii? Filmarile de la <Girl K> comparat cu celelalte show'uri , timpul de asteptare este lung, ㅎㅎ . Pentru a va prezenta "in spatele scenelor" ca un "special",am organizat ceea ce s-a intamplat ziua in timpul filmarilor *!! Deoarece "timpul" de asteptare in masina este foaaaarte lung , ar trebui sa fie mai usor de organizat , nu?

    Am vazut City Hunter in timp ce asteptam -> Am vazut niste videouri interesante -> Am mancat struguri si pepene verde aromate * ->Am vorbit cu Kwanghee hyung la telefon ->M-am uitat la poze mai vechi cu Dongjun(mine) -> Am filmat scena de pe acoperisi si la clasa de la parter -> M-am jucat prin clasa -> Am facut o poza evil [lol] -> M-am uitat la filmare sub soarele arzator -> Sfarsitul filmarilor !!

    Acea zi a fost petrecuta asa!! Huhuuss!!Am petrecut ziua filmand pe acoperis si uitandu-ma la notitele elevilor si rezolvand probleme si petrecut ziua fericit!! In viitor ,daca este timp , voi impartasi povestile celorlalti membrii cu fanii Ze:A. Toti fanii Ze:A , care parte din filmarile live v-a interesat cel mai mult???

    Dupa ce m-am uitat pe canalul CVG la <Gilr K> am inteles mai bine !!! (Cu toate ca rolul lui Dongjun este mic)...In viitor , va rog asteptati cu nerabdare activitatile frumoase ale noului actor maknae , Dongjun !!

    SURSA: JAEDED@tumblr
    CREDIT : Samy@EmpireRO
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe  Empty Re: [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Sept 20, 2011 12:00 am

    mdea e interesant are 3 episoade si la sfarsit el moare At Wits\' End At Wits\' End angry
    SmHyungsik01
    SmHyungsik01
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 1660
    Varsta : 29
    Localizare : Neverland
    Data de inscriere : 06/07/2011
    Stare de spirit : H..H..Like always ^^

    [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe  Empty Re: [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe

    Mesaj  SmHyungsik01 Mar Sept 20, 2011 1:46 am

    OMG... angry angry sad Surprised ...Ciudat....
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe  Empty Re: [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe

    Mesaj  M.Junyoungro Mar Sept 20, 2011 7:49 pm

    e ciudat rau de tot..sa'l vezi cum e impuscat si unde laughing laughing am vazut faza de vreao 3 4 ori laughing laughing

    Continut sponsorizat


    [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe  Empty Re: [170911]Dongjun @ Star Empire daum cafe

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 6:44 pm