Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202 10h0j2d

3 participanți

    COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202 Empty COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202

    Mesaj  Liana Joi Sept 08, 2011 11:27 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


    Intrebare:Care parte din tine crezi ca este cea mai atractiva/carismatica?
    Junyoung:Clipitul~!
    Kwanghee:Totul meu este carismatic.
    Heechul:Va rog uitati-va la buzele mele(Chu!)
    Siwan:Am cel mai inteligent creier din tot grupul.In plus,sunt plin de umor.
    Taehun:Desigur,munca mea grea!
    Kevin:Gatitul
    Minwoo:Am cel mai invizibil simt al modei
    Hyungshik:Inaltimea+aegyo.Ha!
    Dingjun:Eu am o pereche de ochi zambitori

    Intrebare:Vorbiti despre ceva care a afectat recent ZE:A sau ceva care a lasat o impresie de neuitat.
    Siwan:Eu cred ca ar trebui sa fie faptul ca membrii nostrii au compus versurile noului album. Pentru a putea face parte din productie este o experienta deosebita,ar trebui sa fie mereu de neuitat.

    Intrebare:Va rog vorbiti pana in prezent,care a avansat cel mai mult si v-a impresionat in ZE:A?
    Junyoung:Minwoo mereu se prezinta cu un aspect diferit,care a cauzat membrilor un soc,mai ales pe durata sedintelor photo de promovare,el mereu ne arata schimbarea lui.
    Kwanghee:Dongjun recent a practicat din greu,rezultatul este un film,o teledrama si un muzical si chiar puterea recenta a vocii s-a imbunatatit foarte mult,el este intr-adevar un maknae lacom!
    Kevin:Hyungshik care recent si-a inceput performanta la muzical,experienta sa in actorie s-a imbunatatit,in cel mai scurt timp va fi o persoana diferita!
    Siwan:Atunci cand Kevin canta,el isi controleaza emotiile foarte bine,mai ales atunci cand Kevin canta cantece in engleza,e incredibil de frumos!
    Taehun:De data aceasta noul album,rapul este compus de Heechul,vazand partea sa serioasa,este o noua descoperire,trebuie sa ma dau mai in spate!
    Heechul:Kwanghee!El este un actor de comedie bun!Trebuie sa mai explic?Nu ma asteptam ca fratele Kwanghee sa fie atat de celebru!
    Minwoo:Dongjun,am crezut ca el este doar maknae,nu ma asteptam ca cel care progreseaza foarte repede sa fie el!
    Hyungshik:In timpul orei de maxima audienta al programului radio,gazda Kwanghee m-a socat!Kwanghee chiar s-a imbunatatit cu adevarat foarte mult!
    Dongjun:Hyungshik ce joaca intr-un muzical dificil si a reusit sa faca asta in felul sau, aparitia sa este buna intr-un fel,dar totusi,el are o rezistenta incredibila!Deci,socant!


    Sursa:www.fascinatewithzea.com
    Credit:Liana@EmpireRomania
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202 Empty Re: COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202

    Mesaj  M.Junyoungro Vin Sept 09, 2011 1:07 am

    ooo daaa deci nu suntem singuri socati , si ei sunt laughing tare asta

    Kwanghee:Dongjun recent a practicat din greu,rezultatul este un film,o teledrama si un muzical si chiar puterea recenta a vocii s-a imbunatatit foarte mult,el este intr-adevar un maknae lacom!
    ce-mi place faza lacom smug laughing
    ye minnu isi schimba aspectu la fiecare sedinta big grin

    Siwan:Am cel mai inteligent creier din tot grupul.In plus,sunt plin de umor.ma asteptam sa spuna asta laughing nu prea il vezi sa fie "crazy"

    Heechul no comm ca mabate chingu laughing
    H.Minwooro
    H.Minwooro
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2157
    Localizare : Czech Republic
    Data de inscriere : 25/04/2011

    COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202 Empty Re: COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202

    Mesaj  H.Minwooro Vin Sept 09, 2011 2:54 am

    oo da minnu.
    si hyung zice de el : Junyoung:Minwoo mereu se prezinta cu un aspect diferit,care a cauzat membrilor un soc,mai ales pe durata sedintelor photo de promovare,el mereu ne arata schimbarea lui.
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202 Empty Re: COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202

    Mesaj  M.Junyoungro Vin Sept 09, 2011 8:58 am

    yeah nu spunea minnu ca nu poate sa traiasca fara el,, ehh nici eu nu pot fara zea blushing
    H.Minwooro
    H.Minwooro
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2157
    Localizare : Czech Republic
    Data de inscriere : 25/04/2011

    COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202 Empty Re: COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202

    Mesaj  H.Minwooro Vin Sept 09, 2011 3:17 pm

    da da imi amintesc , in videou ala , cand a zis moon ca minnu a plans ca nu era cu oppa . Puppy Dog Eyes
    MW: Hyung ~ Junyoung Hyung , I miss you! Puppy Dog Eyes oo batting eyelashes Puppy Dog Eyes

    Continut sponsorizat


    COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202 Empty Re: COLOR MAGAZINE SEPTEMBER ISSUE , N.O 202

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 9:32 am