Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

Mesajul lui Heechul pentru Kwanghee 10h0j2d

2 participanți

    Mesajul lui Heechul pentru Kwanghee

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    Mesajul lui Heechul pentru Kwanghee Empty Mesajul lui Heechul pentru Kwanghee

    Mesaj  Liana Joi Sept 08, 2011 10:11 pm

    Privind cat de greu muncesti zi si noapte ca reprezentant la nostru,noua membrii,nu e nimic altceva ce as putea sa spun in afara de cuvintele de multumire.Frate Kwanghee,iti ascunzii emotiile bine,dar uneori te plangi la noi,doar ca o gluma,cat de obositor este.Noi putem sa iti ascultam reclamatiile, chiar daca ai facut-o de sute de ori,asa ca imi doresc sa nu iti mai faci griji singur despre nimic, doar vino la noi si vorbeste cu noi despre asta in schimb.Exista o multime de poveri pe umerii tai pe care trebuie sa le porti singur acum,dar eu cred ca in curand,asa cum iti doresti tu,vor fi doar lucruri bune ramase pentru noua dintre noi impreuna.Multumesc mereu-Heechul

    Sursa:Inkigayo magazine August issue
    Credit:Liana@EmpireRomania

    wow cat de dragut din partea ta oppa big hug
    oricate defecte ar avea fiecare dintre ei ma bucur sa ii vad ca sunt recunoscatori unul celuilalt si se apreciaza big hug
    Bravo baietii...sunt mandra de voi party
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    Mesajul lui Heechul pentru Kwanghee Empty Re: Mesajul lui Heechul pentru Kwanghee

    Mesaj  M.Junyoungro Vin Sept 09, 2011 1:12 am

    wooow , no comm deci mai inainte a fost o neintelege intre ei. si acuma se inteleg bine asa sa fie mereu Day Dreaming

    heechul a spu-o nu-mi vine sa cred ~ cum spunea si cn din trupa(Cred ca oppa) ca el e diferit da in interiorul lui e foarte prietenos tongue


    "asa ca imi doresc sa nu iti mai faci griji singur despre nimic, doar vino la noi si vorbeste cu noi despre asta in schimb.Exista o multime de poveri pe umerii tai pe care trebuie sa le porti singur acum,"
    ce frumos spune love struck

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 9:25 pm