Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere 10h0j2d

3 participanți

    Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere Empty Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere

    Mesaj  Liana Sam Aug 27, 2011 4:31 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



    Se pare ca Kwanghee a avut o zi de nastere ocupata!
    Pe 25 august starul a scris pe me2day-ul sau:"Sunt fericit.Kwanghee-nim este aici.Cu membrii de dimineta,cu personalul de la Star Empire acum si o petrecere cu familia mai tarziu.Astazi,este ziua de nastere a mascotei din industria muzicala,Kwanghee.La Multi Ani!"
    In aceasta poza(vazuta mai sus) Kwanghee se pozeaza fericit in fata multimii de cadouri primite la ziua lui de nastere.
    Netizenii care au vazut poza comenteaza:"Tu chiar ai primit o gramada de cadouri,sunt gelos","Eu as vrea sa imi dai macar una" si " Keanghee trebuie sa fii fericit o data ce toate iti apartin."

    Source + Photo: Newsen via Nate
    Credit:Liana@EmpireRomania




    "Tu chiar ai primit o gramada de cadouri,sunt gelos","Eu as vrea sa imi dai macar una"
    si eu si eu...plusul cel mai mare il vreau big grin ca e albastru ca si camera mea blushing batting eyelashes
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere Empty Re: Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere

    Mesaj  M.Junyoungro Sam Aug 27, 2011 7:47 pm

    woooow cate cadouri a primit surprise
    SmHyungsik01
    SmHyungsik01
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 1660
    Varsta : 29
    Localizare : Neverland
    Data de inscriere : 06/07/2011
    Stare de spirit : H..H..Like always ^^

    Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere Empty Re: Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere

    Mesaj  SmHyungsik01 Sam Aug 27, 2011 11:20 pm

    eu de ziua mea..nu am primit niciodata atatea papitoaie rolling on the floor rolling on the floor


    Ce simpatic e cum imbratiseaza el cadourile laughing laughing love struck Da au dreptate netizenii , vreau si eu rolling on the floor rolling on the floor
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere Empty Re: Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere

    Mesaj  M.Junyoungro Dum Aug 28, 2011 2:38 am

    am si eu mult da chiar nu ma supar de primesc, deci kh poti sa-mi dai si mie ca-mi plac, de-mi dai unu din asta esti cel mai bun pr al meu .

    cum spuneam am un hc si oppa in miniatura laughing

    Continut sponsorizat


    Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere Empty Re: Kwanghee isi arata cadourile primite la ziua lui de nastere

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 03, 2024 9:39 am