Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda 10h0j2d

5 participanți

    [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda Empty [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda

    Mesaj  Liana Mier Aug 17, 2011 7:47 pm



    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



    Spectacolul de moda a lui Park Sul Nyu"Impartaseste dragostea noastra pentru Hanbok"a fost a avut loc pe 16 august la hotelul Hyatt din Seoul.
    De-a lungul prezentarii de moda,alte campanii pentru mediu,cum ar fi"Snu folositi produsele de unica folosinta" si "Sa protejam mediul" au fost organizate.In special,o batista a fost distribuita particioantilor la spectacol pentru a-i ajuta sa practice dragostea lor pentru mediu.La spectacolul de moda multe staruri au aparut,inclusiv Jung Bo Seok, Park Jung Su, Park Jun Keum, Maya, Mason Moon Moorhouse si Jin Ji Hee.Cantareti ca Kara,ZE:A,Rainbow,Jewelry si In Sooni ei au perforamt si au stralucit la prezentarea de moda.
    Park Sul Nyu a spus:"Voi lua cu placere comanda in curs de globalizare a culorii si liniei noastre a Hanbok-ului."
    Anterior,Park Sul Nyu a atras atentia prin conceperea Hanbok-ului de nunta pentru celebritati precum si dirijarea costumelor Hanbok in serialul Chuno de pe KBS.

    Sursa:Newsen
    Credit:Liana@EmpireRomania
    SmHyungsik01
    SmHyungsik01
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 1660
    Varsta : 29
    Localizare : Neverland
    Data de inscriere : 06/07/2011
    Stare de spirit : H..H..Like always ^^

    [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda Empty Re: [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda

    Mesaj  SmHyungsik01 Mier Aug 17, 2011 7:57 pm

    Am vazut asta ieri rolling on the floor Nu prea il vad eu pe tata Moon imbracat asa , dar tot e cute love struck love struck tongue
    H.Minwooro
    H.Minwooro
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2157
    Localizare : Czech Republic
    Data de inscriere : 25/04/2011

    [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda Empty Re: [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda

    Mesaj  H.Minwooro Mier Aug 17, 2011 7:59 pm

    ooo da , nici eu nu-l vad asa pe bunicu . laughing
    ce bunic cute am
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda Empty Re: [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda

    Mesaj  Liana Mier Aug 17, 2011 8:20 pm

    mosule ce tanar esti rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
    nu stiu de ce mi-a venit in minte versul asta de la ex andree rolling on the floor rolling on the floor
    da e super cute taticutul tau batting eyelashes love struck
    the joker
    the joker
    Group: 천사 - Angel ☆
    Group: 천사 - Angel ☆


    Mesaje : 103
    Varsta : 28
    Data de inscriere : 07/07/2011
    Stare de spirit : happy

    [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda Empty Re: [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda

    Mesaj  the joker Mier Aug 17, 2011 8:49 pm

    peace ai sta foarte bn imbracat asa
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda Empty Re: [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda

    Mesaj  M.Junyoungro Lun Aug 29, 2011 5:09 am

    this is my oppa drooling love struck love struck

    da sunt curioasa cate ore i-a luat ei sa se imbrace cu alea pe ea rolling on the floor rolling on the floor laughing oare nu i-o fi cald laughing laughing

    Continut sponsorizat


    [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda Empty Re: [NEWS/PICS] Han Seung Yeon de la Kara si Moon Jun Young de la ZE:A apar ca mire si mireasa la un spectacol de moda

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 1:55 pm