Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo 10h0j2d

2 participanți

    21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo Empty 21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo

    Mesaj  Liana Lun Aug 15, 2011 5:16 pm


    21 iunie 2011

    Ei bine,clasamentul albumului nu este inca o victorie,dar cred ca noi ,ZE:A am facut un mare succeses cu acest album.Cel putin ne-am pastrat existenta..he.
    Astazi este ultima noastra etapa oficiala pe scena de la Inkigayo dar cred ca vom obtine un rezultat mare cu urmatorul nostru album.
    Stilul nostru(ZE:A)nu lupta si ca o singura inima sa luptam(sa lucram din greu)anul acesta!Nu este sfarsitul corect?!keke.
    Acum,ultima noastra performanta s-a terminat in conditii de siguranta asa ca haideti sa ne legam sireturile strans si sa sa fugim in nou~Lupta!!
    Mutumesc tuturor.Oh,stilul are putere!!hehe Lupta!!!

    6 septembrie 2011

    Dupa un mare succes cu "Watch Out" noi suntem mars inainte cu victoria.Sunt foarte foarte fericit astazi.Noi,ZE:Aar trebui sa Eusha-Eusha(este folosit de obicei pentru a exprima"a lupta")!!!
    De asemenea ar trebui sa Eusha-Eusha!!!!
    Niciodata nu am crezut ca aceasta zi fericita va veni hehe hahaha!!!!
    Intotdeauna ca acum,noi ZE:A ar trebui sa nu ne mai imbolnavim si sa zambim mereu!
    Aja-aja fighting!!!

    SURSA:ZE:A Official Daum Fancafe
    CREDIT:Liana@EmpireRomania



    SmHyungsik01
    SmHyungsik01
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 1660
    Varsta : 29
    Localizare : Neverland
    Data de inscriere : 06/07/2011
    Stare de spirit : H..H..Like always ^^

    21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo Empty Re: 21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo

    Mesaj  SmHyungsik01 Mar Aug 16, 2011 5:49 am

    Aja - Aja Hwaiting Minnu !!! ZE:A ! Ah si fanii astia din KR...nu stiu sa idolatrizeze pe cn trebuie angry ...ce ma supara angry
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo Empty Re: 21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo

    Mesaj  Liana Mar Aug 16, 2011 1:43 pm

    eeehhh big grin
    lasa ca le aratam noi cum sta treaba smug devil

    Continut sponsorizat


    21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo Empty Re: 21 iunie Viitorul Jurnalul al lui Minwoo

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 10:17 am