Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2 10h0j2d

2 participanți

    ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2 Empty ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2

    Mesaj  Liana Sam Aug 13, 2011 5:47 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



    Dupa promovarea "Here I am ",ZE:A pomoveaza "Heart for 2" la spectacolele muzicale.Astfel ei si-au luat la revedere in episodul din aceasta seara la Music Core.Motivul pentru plecarea lor,este faptul ca ZE:A va lansa primul single japonez,"Watch Out" pe 24 august.De asemenea,ei vor realiza versiunea japoneza a melodiei "Here I am" si "Love Coach".
    Aceasta a fost a 2 a lor performanta live pe scena a melodiei "Heart for 2" la Music Core.ZE:A va performa pe scena ramas bun si in episodul de maine seara la SBS Inkigayo.

    Sursa:CrazyCarrotNew210
    Credit:Liana@EmpireRomania
    SmHyungsik01
    SmHyungsik01
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 1660
    Varsta : 29
    Localizare : Neverland
    Data de inscriere : 06/07/2011
    Stare de spirit : H..H..Like always ^^

    ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2 Empty Re: ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2

    Mesaj  SmHyungsik01 Lun Aug 15, 2011 3:26 am

    De ceeee!! Sad nuuuuuu Sad Vreau heart for 2 si in jpn ...cum ar suna?? Music love struck love struck love struck love struck
    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 34
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2 Empty Re: ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2

    Mesaj  Liana Lun Aug 15, 2011 2:30 pm

    pei cred ca va suna bestial big grin
    de apt nu cred sunt sigura de asta big grin
    ca doar baietii nostrii sunt cei mai bun si nu ne-au dezamagit niciodata big hug kiss

    Continut sponsorizat


    ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2 Empty Re: ZE:A isi ia la revedere pe Music Core cu Heart for 2

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 21, 2024 12:57 am