Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[NEWS] Dongjun primeste tratament la spital 10h0j2d

2 participanți

    [NEWS] Dongjun primeste tratament la spital

    avatar
    Liana
    ♔ Vip's ZE:A
    ♔ Vip's ZE:A


    Mesaje : 2411
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 21/05/2011
    Stare de spirit : mazeltov all night long :)))

    [NEWS] Dongjun primeste tratament la spital Empty [NEWS] Dongjun primeste tratament la spital

    Mesaj  Liana Mar Iul 26, 2011 11:11 pm

    Nenorocirile par sa se tina in mod constant de ZE:A ca un caine;pentru urmatoarea absenta a lui kevin de la promotiile grupului sau,membrul Dongjun a dezvaluit acum ca au existat probleme cu corzile vocale.
    Dongjun dezvaluie ca nu a fost capabil sa cante atat de bine,precum o facea de obicei si mai tarziu a inceput sa simta durere.Dupa ce a facut o vizita la spital si a fost examinat,doctorii au spus ca sangele a inconjurat corzile vocale ducand la aparitia semnelor de dezvoltare a nodulilor pe corzile vocale.
    Un reprezentant de la Empire Stare a declarat: “Dongjun a practicat mai mult ca oricand pentru revenirea acestui album.El are partea cu notele cele mai inalte din Watch out!!,de aceea a practicat in mod constant pentru a scoate un live perfect,ceea ce credem ca i-a afectat gatul.”
    ZE:A este programata sa inceapa urmatoarea lor promotie pe 28 iulie,dar cu Kevin absent si cu Dongjun care se confrunta cu un impediment,planurile sunt in prezent,in aer.
    Reprezentantul continua sa afirme:”Kevin se odihneste si Dongjun viziteaza in mod constant spitalul pentru tratament.I-am cerut sa intrerupa repetitiile,deoarece doctorii au spus ca el nu poate continua sa isi solicite gatul.Cu toate acestea,el este determinat sa stea pe scena,asa ca el invata cum sa cante fara sa isi strecoare glasul cu antrenorul sau vocal.”

    Sursa:Sports Chosun via Nate
    Credit:Liana@EmpireRomania

    ufff inca un ghinion angry
    si tot nu-mi vine sa cred ca se intampla asta angry
    acum va trebuii sa invete sa nu mai cante din gat sad
    offf...deja e prea mult angry
    dj FIGHTING kiss kiss big hug
    and take care by yourself big hug
    M.Junyoungro
    M.Junyoungro
    Group:리더❤
    Group:리더❤


    Mesaje : 11985
    Varsta : 32
    Localizare : Empire
    Data de inscriere : 27/09/2010
    Stare de spirit : Like a PHEONIX

    [NEWS] Dongjun primeste tratament la spital Empty Re: [NEWS] Dongjun primeste tratament la spital

    Mesaj  M.Junyoungro Sam Iul 30, 2011 11:10 pm

    auci de ce zea , de ce ei sad sad

    angry angry angry

    aish .. au un " noroc" sincer nu stiu ce sa mai spun no comm sad
    sper sa fie bine cu toti , si restu sa pateasca ca ei

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 9:04 pm