Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] În timpul emisiunii "Infinite Challenge" Kwanghee caută o nouă agenţie 10h0j2d

    [News] În timpul emisiunii "Infinite Challenge" Kwanghee caută o nouă agenţie

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] În timpul emisiunii "Infinite Challenge" Kwanghee caută o nouă agenţie Empty [News] În timpul emisiunii "Infinite Challenge" Kwanghee caută o nouă agenţie

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Dum Iul 30, 2017 9:15 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Kwanghee a început căutarea unei noi agenţii în cadrul emisiunii "Infinite Challenge"!

    La 21 ianuarie, emisiunea MBC a difuzat un episod special numit "Your name" ("Numele tău") în care membrii au căutat oameni care nu îi cunosc.

    În timpul episodului, Kwanghee a dezvăluit: "Nu mai am o agenţie acum. Sunt solo.", referindu-se bineînţeles, la ştirea conform căreia contractele membrilor ZE:A cu Star Empire Entertainment au expirat.

    Cum deja filmase pentru episod de săptămâna trecută, el a zis: "Cum nu am ce să filmez astăzi, mă gândesc să merg să găsesc o agenţie." şi a vizitat agenţiile mari din zona Gangnam.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Când a ajuns în faţa sediului agenţiei JYP Entertainment, l-a chemat pe Jackson din GOT7 şi l-a întrebat: "Crezi că aş fi bun pentru JYP?" la care Jackson a răspuns: "Nu cred. Ziceai că vrei să mergi la YG." făcându-l pe Kwanghee să râdă.

    S-a mai plimbat pe la sediul altor companii precum SM Entertainment, FNC Entertainment şi YG Entertainment, dar cum nu putea să viziteze fără să fie programat, doar s-a uitat la clădiri de afară şi s-a gândit la viitorul său.

    Puteţi vedea acest episod pe Viki.

    Sursa: Soompi
    Trad. ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Mar Mar 19, 2024 11:18 am