Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Kwanghee se întâlneşte cu fanul lui şi îl cinsteşte cu mâncare chinezească 10h0j2d

    [News] Kwanghee se întâlneşte cu fanul lui şi îl cinsteşte cu mâncare chinezească

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Kwanghee se întâlneşte cu fanul lui şi îl cinsteşte cu mâncare chinezească Empty [News] Kwanghee se întâlneşte cu fanul lui şi îl cinsteşte cu mâncare chinezească

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Lun Iun 19, 2017 12:42 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Povestea despre cum Kwanghee de la ZE:A a cinstit un fan a ajuns virală şi oamenii îl laudă pentru bunătatea sa.

    Cel care a postat povestea a scris: "M-am întâlnit cu Kwanghee la un restaurant chinezesc după ce am participat la un show ca un om din public. Ochii ni s-au întâlnit şi am continuat să mănânc cu prietenul meu... Dar Kwanghee şi-a amintit că am fost la înregistrare şi a plătit masa noastră."

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    A continuat: "Am fost atât de recunoscător că şi-a amintit de mine, cineva care a stat în public încât i-am cumpărat o cafea şi am făcut o poză împreună."

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Această poveste frumoasă s-a finalizat cu spusele fanului: "Dintotdeauna mi-a plăcut de Kwanghee, de ceea ce face în Infinity Challenge, dar acum îl voi susţine şi mai mult."

    Se spune că Kwanghee este prietenos cu fanii care îl acostează: vorbeşte cu ei şi face poze cu ei dacă este rugat. Mulţi netizens sunt impresionaţi de generozitatea şi de grija pe care o oferă fanilor, spunând despre el că este o celebritate cu picioarele pe pământ.

    Sursa: Allkpop
    Trad. ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Mar Mar 19, 2024 5:16 pm