Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Kwanghee îl apără pe colegul său Junyoung împotriva zvonurilor că a primit bani pentru a se împăca cu agenţia 10h0j2d

    [News] Kwanghee îl apără pe colegul său Junyoung împotriva zvonurilor că a primit bani pentru a se împăca cu agenţia

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Kwanghee îl apără pe colegul său Junyoung împotriva zvonurilor că a primit bani pentru a se împăca cu agenţia Empty [News] Kwanghee îl apără pe colegul său Junyoung împotriva zvonurilor că a primit bani pentru a se împăca cu agenţia

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Joi Feb 16, 2017 1:40 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    După ce liderul ZE:A Moon Junyoung (Lee Hoo) şi CEO-ul agenţiei Star Empire s-au împăcat, mulţi oameni au început să speculeze că Junyoung a primit bani, ca să nu mai vorbească. Însă, colegul său de trupă Kwanghee a luat cuvântul pentru a-l proteja pe liderul ZE:A şi pentru a lămuri toate neînţelegerile care s-au ivit în urma acestei situaţii.

    La 24 septembrie, Kwanghee a scris un mesaj publicului pe contul său personal de Instagram:

    "Bună! Sunt Kwanghee din trupa ZE:A.

    Am avut o lungă conversaţie cu membrii ZE:A şi agenţie duminica trecută şi am încheiat discuţia pozitiv.

    Toţi membrii au fost prezenţi şi am fost liniştit pentru că am ajuns la o înţelegere. Dar, nu pot fi liniştit pentru că s-au ivit neînţelegeri în legătură cu liderul Junyoung.

    Sunt neînţelegeri care spun că totul a fost rezolvat repede pentru că Junyoung a primit bani. Nu este adevărat. Toţi membrii ZE:A au fost prezenţi la întâlnire şi Junyoung nu a primit bani.

    De acum încolo, Junyoung, restul membrilor şi agenţia - toţi cei care lucrează din greu pentru ZE:A - voi lucra cu sârg pentru a vă oferi veşti bune. Ne cerem scuze pentru că v-am îngrijorat."

    La 21 septembrie Junyoung a postat o serie de mesaje lungi pe contul său de Twitter, criticându-l pe CEO-ul Star Empire, Shin Joo Hak. Nu după multă vreme, a scris că au ajuns la o înţelegere şi că au avut loc schimbări majore în felul cum agenţia va lucra. Se pare că Kwanghee a dorit să vorbească pentru a lămuri ceea ce s-a întâmplat la întâlnire.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Sursa: Soompi
    Trad. ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Mar Mar 19, 2024 3:52 pm