Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Liderul ZE:A Moon Junyoung dezvăluie schimbările care au avut loc în contractul cu Star Empire, şi încurajează agenţiile să-şi trateze idolii mai bine 10h0j2d

    [News] Liderul ZE:A Moon Junyoung dezvăluie schimbările care au avut loc în contractul cu Star Empire, şi încurajează agenţiile să-şi trateze idolii mai bine

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Liderul ZE:A Moon Junyoung dezvăluie schimbările care au avut loc în contractul cu Star Empire, şi încurajează agenţiile să-şi trateze idolii mai bine Empty [News] Liderul ZE:A Moon Junyoung dezvăluie schimbările care au avut loc în contractul cu Star Empire, şi încurajează agenţiile să-şi trateze idolii mai bine

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Sam Oct 08, 2016 1:22 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    În urma postărilor pe Twitter în care detalia problemele prin care trecea şi maltratarea pe care a primit-o ca idol al agenţiei deţinute de CEO Shin Joo Hak - Star Empire, liderul Moon Junyoung (Lee Hoo) al trupei ZE:A a clarificat ce s-a întâmplat în timpul discuţiilor cu agenţia.

    Se pare că Star Empire, agenţia trupei ZE:A va trece prin diverse schimbări, începând cu managementul agenţiei şi termenii contractelor. De asemenea, Junyoung încurajează alte agenţii să-şi rezolve problemele interne cu artiştii lor, cerând ca idolii să fie trataţi mult mai bine în industrie.

    La 21 septembrie, Junyoung a scris: „Am terminat de discutat cu CEO Shin Joo Hak. Am ajuns la decizia de a conduce Star Empire împreună – o vom face o companie condusă de ZE:A. V-am promis că aceasta va fi ziua trupei ZE:A, că voi distruge totul sau îl voi asimila. Dragilor, acum a venit momentul să mă protejaţi, vă rog. Dar, adevărul este...”

    „În final, CEO Shin Joo Hak a pierdut totul şi a fost falimentat. Încă îl dispreţuiesc şi îl urăsc, dar tot am lucrat pentru el timp de opt ani şi l-am criticat. Consecinţele acelei fapte... pentru acea faptă, voi accepta toate acuzaţiile făcute de public şi de la fanii noştri. CEO Shin Joo Hak şi eu vom prelua împreună responsabilitatea pentru toate acuzaţiile şi criticele. De asemenea, am decis să inversăm procentajele din contract, şaptezeci la sută noi şi treizeci la sută CEO”, a continuat el, dezvăluind că în curând ZE:A va avea schimbări contractuale cu Star Empire.”

    „Ceea ce vreau să spun este că după ce am trecut prin acest accident recent, toţi CEO de la fiecare agenţie sunt conştienţi că sunt multe probleme cu contractele. Voi tăcea din gură aşa că sper că veţi soluţiona aceste probleme şi vă veţi trata artiştii mai bine. În ultimul rând, vă cer respectuos următoarele. Din inimă,... sper că veţi înţelege...”

    „Vă rog să vă gândiţi că o luaţi de la început... daţi totul la o parte şi imaginaţi-vă că ei sunt proprii voştri copii. Vă cer respectuos să faceţi acest lucru din nou. Şi vreau să vă mulţumesc tuturor care ne-aţi ajutat - publicul, fanii şi reporterii – vă mulţumesc, vă mulţumesc că aţi clarificat toate aceste acuzaţii false”, a adăugat.

    „În viitor, pentru bunăstarea tuturor care mi-au citit mesajele, în calitatea de cântăreţ, dansator, participant în emisiunile de divertisment al trupei ZE:A, alături de seniorii, colegii, juniorii şi toţi artiştii, jur pe noul meu nume, Lee Hoo şi ZE:A că voi munci şi voi trăi la maximum”, spune Junyoung.

    „Dar nu sunt un laş, voi tăcea şi voi observa pentru o vreme. Către toate agenţiile, CEO şi management: sper că rezolva toate problemele interne, să le clarificaţi şi să vă cereţi scuze. Ceea ce dorim este ca voi să puneţi totul la o parte şi să încercaţi să câştigaţi inimile şi minţile artiştilor voştri”, a continuat liderul trupei ZE:A.

    „În viitor, dacă ceva de genul se va mai întâmpla, eu voi auzi, o voi observa şi voi simţi.

    Sursa: Soompi
    Trad. ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Mar Mar 19, 2024 5:39 pm