Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Kevin dezvăluie faptul că Kwanghee a fost gelos pe participarea lui în proiectul NASTY NASTY 10h0j2d

    [News] Kevin dezvăluie faptul că Kwanghee a fost gelos pe participarea lui în proiectul NASTY NASTY

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Kevin dezvăluie faptul că Kwanghee a fost gelos pe participarea lui în proiectul NASTY NASTY Empty [News] Kevin dezvăluie faptul că Kwanghee a fost gelos pe participarea lui în proiectul NASTY NASTY

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Dum Iul 31, 2016 3:36 am

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Invitaţii speciali ai ediţiei din 19 septembrie a programului radiofonic KBS: Lee So Ra’s Music Plaza au fost NASTY NASTY.
    În timpul acestui program, Kevin a fost întrebat: “Când ai fost anunţat că vei fi un membru al trupei NASTY NASTY, cum au reacţionat colegii tăi din trupa ZE:A? Nu au fost geloşi?”.
    A răspuns: “Kwanghee ne-a vizitat pe platoul unde am filmat videoclipul nostru şi şi-a arătat gelozia, zicând, << Vreau şi eu să fac ceva sexy>>”. Dar a recunoscut curând “Tu eşti mai potrivit.”
    Lee So Ra a precizat: “Cred că lui Kwanghee i s-ar potrivi mai bine rolul lui Sojin sau Kyung Li”. Fetele din trupa NASTY NASTY s-au arătat încântate de spusele acesteia, înveselindu-se cu toţii.
    Kyung Li a declarat: “De fapt, el are aceeaşi greutate ca mine. El are în jur de 51-52 kg (aproximativ 112-115 lbs) şi chiar a mai slăbit zilele acestea.”
    Sojin a adăugat: “El are cu 10 kg (aproximativ 22 lbs) mai puţin decât mine”, uimindu-i pe toţi cei prezenţi.  

    Sursa: Allkpop
    Trad. ro.: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 1:35 pm