Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Hyungsik a fost induiosat de conversatia telefonica cu Jang Hyuk 10h0j2d

    [News] Hyungsik a fost induiosat de conversatia telefonica cu Jang Hyuk

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Hyungsik a fost induiosat de conversatia telefonica cu Jang Hyuk Empty [News] Hyungsik a fost induiosat de conversatia telefonica cu Jang Hyuk

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Mar Sept 30, 2014 6:55 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    In noul episod din "Real Men" difuzat la 10 august ii putem vedea pe soldati supravietuind unui antrenament sever. La sfarsitul celei de-a doua zi de antrenament, membrii echipei "Real Men" au rememorat faptele de seama ale lui Jang Hyuk, asa ca s-au decis sa-l sune pentru a primi incurajari. In timpul conversatiei telefonice, Henry (Super Junior) l-a intrebat pe Jang Hyuk: "Esti un barbat de treaba? Pentru ca nu stiu cine esti!". Kim Soo Ro s-a plans lui Jang Hyuk de durerile musculare, dar raspunsul lui Jang Hyuk a fost unul rece in care ii amintea ca este in timpul filmarilor dramei "Fated to Love You". Lui Park Hyungsik, Jang Hyuk i-a oferit numai incurajari: "Mereu am fost de partea ta. Esti un baiat bun si devii din ce in ce mai cinstit.". Emotionat, Park Hyungsik i-a spus: "Te iubesc!" si Jang Hyuk i-a raspuns: "Si eu.". In timpul interviului, Park Hyungsik a declarat: "Auzindu-i vocea lui Jang Hyuk am primit putere, iar cuvintele lui au fost emotionante, ceea ce m-a facut sa realizez ce este adevarata camaraderie. Mi-a venit sa plang cand mi-a zis ca este alaturi de mine. Atunci cand imi este greu ma gandesc adesea la camarazii mei."
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    In alte stiri: Hyungsik le multumeste fanilor pentru sustinere oferindu-le 400 de portii de pui prajit

    Sursa: Soompi
    Trad.ro: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Vin Mar 29, 2024 10:28 am