Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Kwanghee crede ca Sunggyu (Infinite) este o vulpe din Desertul Tibet? 10h0j2d

    [News] Kwanghee crede ca Sunggyu (Infinite) este o vulpe din Desertul Tibet?

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Kwanghee crede ca Sunggyu (Infinite) este o vulpe din Desertul Tibet? Empty [News] Kwanghee crede ca Sunggyu (Infinite) este o vulpe din Desertul Tibet?

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Mier Sept 17, 2014 4:20 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Kwanghee se tine de sotii cu membrii Woohyun si Sunggyu de la Infinite. La 6 martie in cadrul emisiunii "This is Infinite" de pe MNet, cei de la Infinite au avut o dezbatere nostima in legatura cu popularitatea lor individuala. Ca sa afle care sunt atributele lor fermecatoare, ei au trimis mesaje prietenilor intrebandu-i care este secretul popularitatii trupei Infinite. Woohyun a decis sa afle opinia lui Kwanghee, cunoscut pentru umorul lui, asa ca l-a sunat. Kwanghee a dezvaluit care este secretul popularitatii lui Woohyun: "Dintii lui de jos incalecati" si i-a facut pe toti sa rada. Cand a fost intrebat care este cel mai popular membru Infinite, Kwanghee a raspuns: "Sunggyu". El a si explicat de ce l-a ales pe acesta: "Sunggyu arata ca o vulpe din Desertul Tibet. Parca tu ai zis asa ceva despre Sunggyu, nu-i asa Woohyun?". Surprins si confuz, Woohyun a intrebat imediat: "Cand am zis eu asa ceva?". Dupa ce a urmarit indeaproape conversatia celor doi, Sunggyu a zis: "Cred ca mi-am pierdut unul dintre cei mai apropiati donsaengs", glumind la adresa lui Woohyun.
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    In alte stiri: Kwanghee ii ureaza lui Suho (EXO) "La multi ani!"
    Sursa: Soompi
    Trad.ro: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 8:48 pm