Children Of Empire

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday Children of Empire

[News] Kwanghee spune ca era atent la evolutia lui Siwan si Junyoung inca din timpul pregatirii pentru debut 10h0j2d

    [News] Kwanghee spune ca era atent la evolutia lui Siwan si Junyoung inca din timpul pregatirii pentru debut

    WitchMedusa WildCat
    WitchMedusa WildCat
    ♔ Members
    ♔ Members


    Mesaje : 234
    Varsta : 31
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 17/09/2013
    Stare de spirit : Hocus pocus!

    [News] Kwanghee spune ca era atent la evolutia lui Siwan si Junyoung inca din timpul pregatirii pentru debut Empty [News] Kwanghee spune ca era atent la evolutia lui Siwan si Junyoung inca din timpul pregatirii pentru debut

    Mesaj  WitchMedusa WildCat Mar Aug 19, 2014 8:50 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    La 18 iunie in cadrul emisiunii "K.Will Young Street" (de pe SBS Power FM), Kwanghee a declarat ca a privit cu atentie evolutia colegilor Siwan si Junyoung inca de cand se pregateau pentru debutul lor pe scena muzicala. Kwanghee a declarat zambind: "In timpul pregatirilor pentru debut am fost mereu cu ochii pe Siwan si Junyoung. Odata, cand eram la prima agentie, Junyoung a fost impins-nu de mine-si s-a enervat (pe mine) atat de tare incat am decis sa parasesc agentia.". Dar totul face parte din trecut si Kwanghee garanteaza ca atmosfera din trupa ZE:a este una pasnica si armonioasa. In acest sens, Kwanghee a tinut sa sublinieze: "Toti se iubesc unii pe altii". Intrebat daca este vreun membru care la prima vedere pare arogant, Kwanghee a raspuns: "Nu sunt aroganti in trupa ZE:A, dar am fost confuz cand m-am uitat la fetele lor cand ne-am intalnit pentru prima data. Am vrut sa zic:". Colegii lui s-au suparat si au zis razand ironic: "Noi nici nu ne putem aminti de fata ta de dinainte de operatie!". Toti au inceput apoi sa barfeasca unul de altul si haosul s-a instalat in studio.
    Sursa: Soompi
    Trad.ro: WitchMedusa.Empiro

      Data/ora curentă este: Vin Mar 29, 2024 9:27 am